Voiko parikymppinen urheileva kasvissyöjä nainen ihastua keski-ikää lähentelevään ylipainoiseen mieheen, joka polttaa kuin korsteeni ?
Ja lapsiakin on edellisistä liitoista. Totta kai voi.
Kommentit (30)
Ei noilla perusteilla, mut mitä yhteistä teillä/ heillä on? Jos keski-ikäisellä on jokin piirre, joka vetoaa kasvissyöjään, niin miks ei. Ei kaikilla toi ylipaino ja polttaminen oo niitä tärkeimpiä kriteerejä
Aika epätodennäköistä, toki jos se mies on kovin varakas, niin sitten saattaa "ihastua".
Mistähän moinen ongelma on päähäsi pälkähtänyt ?
Kun ihmisiltä kysytään ihannekumppanin ominaisuuksia vastaukset ovat kaukana todellisuudesta.Kyselyissä ei osata kertoa ominaisuuksia joita huomataan tavatessa toisen.
Vierailija kirjoitti:
Mistähän moinen ongelma on päähäsi pälkähtänyt ?
Pertti miettii, että voiko se naapurirappuun juuri muuttanut tyttönen ihastua perttiin. Ei voi.
Totta kai onnistuu. Ylipainoinen röökijaska ja parikymppinen joogatyttö.
https://www.instagram.com/p/2KYx73RYo4/?taken-by=alexg_director&hl=fi
https://www.instagram.com/p/BFZM3J_xYrQ/?taken-by=alexg_director&hl=fi
https://www.instagram.com/p/BMpLVWUjfhF/?taken-by=alexg_director&hl=fi
https://www.instagram.com/p/BHmrLZXjKOS/?taken-by=alexg_director&hl=fi
Ei voi. Unohda koko juttu - vaikkakin niin ton tupakoimisen voisit tietty lopettaa missä tapauksessa tahansa.
Ajatella, että tuon ja vaikkapa sen Jimin sosiaalisen median julkaisut ei poistu koskaan netistä. Siellä on kohta enemmän kuolleita kuin eläviä.
Nyt sen isä on haastamassa oikeuteen keskustelupalstoja. Ensiksi tyttö rupeaa yhteen ... tuollaisen tyypin kanssa yhteen, kuolee jossain epämääräisessä paikassa ja sitten siitä "kirjoitetaan kaikkea paskaa netissä".
Voi kun isä nyt tajuaisi vaan surra rauhassa ja yrittää päästä yli. Kuolleen kunniaa kun ei voi loukata, niin isä ei oikein voi syytteitä nostaa vaikka paha mieli olisikin.
Jos rahaa löytyy niin ehkä sitten, muuten ei
Mitähän noi ton pyöreän lyhyen kaverin tatuoinnit tarkoittaa ?
https://www.instagram.com/p/BNAtNe4Bqub/?taken-by=hannanda&hl=fi
Mitä onkaan, niin paljon niitä on kuitenkin ollut :D
Vierailija kirjoitti:
Mitähän noi ton pyöreän lyhyen kaverin tatuoinnit tarkoittaa ?
https://www.instagram.com/p/BNAtNe4Bqub/?taken-by=hannanda&hl=fi
Mitä onkaan, niin paljon niitä on kuitenkin ollut :D
röökikartsoja ?
Ehkä urheileva, mutta ylipainoinen, kasvissyöjänainen voi.
Tietenkin voi! Persoona, huumorintaju, ammatti tms. kiinnostaa ainakin minua enemmän kuin ulkonäkö.
Onko tuo se räppäri "Maarit hurmerinnan tyttären tissit" Juno tuossa tulipalokuvassa ?
Vierailija kirjoitti:
Onko tuo se räppäri "Maarit hurmerinnan tyttären tissit" Juno tuossa tulipalokuvassa ?
Siis tuossa.
https://www.instagram.com/p/BHEkId9hfni/?taken-by=hannanda&hl=fi
"Miss Augustina" in Spotify and find the music video soon from YouTube, stay tuned - we burned this mofo down!
Niinpä. Tuolla näyttää olevan jotain palavaa aika usein kuvissa. Siis muutakin kuin tuo rööki, joka on joka kuvassa.
En pitäisi kovin todennäköisenä. Joku keski-ikäinen renttu menisi, sellainen muusikkotyyppi, tai taitelija ehkä, mutta joku virkapertti, niin ei.