Nettiporno ja fleshlight ovat taanneet niin voimakkaita orgasmeja, että nyt luomupimppi ei tunnu miltään
En edes lauennut uuden tuttavuuteni kanssa. Jouduin teeskentelemään orgasmin, että pystyin lopettamaan jyskytyksen. Ajattelin ensin pitää taukoa, jos tunto palaisi. Toisaalta naisetkin voisivat panostaa enemmän taitoihinsa ja visuaaliseen puoleen kumppaniensa tyydyttämiseksi. Muilla ollut vastaavaa?
Kommentit (6)
Voisko se tarkoittaa sitä, että sä todellakin nyt unohdat naiset ja siis lakkaat piinaamasta meitä näillä loputtomilla jorinoillasi?
Totta turiset. Toisaalta ihan hyvä, kun on naimisissa haluttoman naisen kanssa. Jossain vaiheessa totesin, etten edes kaipaa enää seksiä vaimon kanssa.
Suomalaisen naisen tehtävä ei ole miellyttää (suomalaista) miestä.
Mahtaisko olla yksinkertaisesti kyse siitä, että se "uusi tuttavuus" ei vaan sykähdyttänyt? Itse olen ainakin huomannut, että mitä enemmän vuosia mittariin kertyy, sitä selektiivisempi on kumppanien suhteen. Siinä missä nuorempana vähän kaikki kiihotti, pitää nykyään löytää kumppani, jonka kanssa synkkaa oikeasti monilla tasoilla. Pelkkä ookoo-tason fyysinen olemus ei riitä mihinkään.
Mitä tulee nettipornoon ja seksileluihin, niin kyllä näitä taitaa naissukupuoli käyttää siinä missä miehetkin, joten jotain säälittävä, todellisuudesta vieraantunut runkkarimies-korttia on turha heilutella. En jaksa uskoa mihinkään sukupuolittuneeseen "miehet on just tollasia"-sontaan, vaan edelleen väittäisin että vika oli sinun ja kumppanisi keskinäisessä yhteensopimattomuudessa, jos jossain.
Kannattaa jatkaa valitsemallasi tiellä netin parissa.