Yle Aamu-tv Annika Damström
Juuri nyt teeveessä. Aivan hirveet vaatteet legginsit ja ruutuflanellipaita??😃 Olis voinu laittaa minihameen ja seksikkäät mustat sukkahousut, kun on hyvät sääret.
Kommentit (6)
Vierailija kirjoitti:
Aikamoinen kontrasti, kun viereella (klo 6.50) oli liivipuku kravatteineen ja Annikalla navettavatteet.
Juontajalla kuuluisi olla tyylikkäät vaatteet jos haastateltavalla on kanssa. Hyvin pukeutuva Aamu tv juontaja on blondi Sanna Savikko. Aina tyylikkäät vaatteet yleensä musta hame ja tyylikäs yläosa. Annika voisi ottaa mallia.
Kuka nää ylen aamutv-henkilö stailaa? Itsekö ne itsensä meikkaa? Eikö he katso ollenkaan omia lähetyksiään, mille meikki näyttää televisiossa. Etenkin HD-tason kuvassa näkyy... no aika moni "kauneusvirhe". Hämmentävä on myös se vaalea lättänätukkainen nainen vahvassa huulimeikissään. Sentään on päässty pois siitä kammottavasta tavasta rajata huulet selkeästi tummemmalla kuin varsinainen huulipuna on.
Annika on sopö ja pitkä nainen (183cm)
Se teki tämän taas. Eilisessä A-studiossa karmeat leggingsit yhdistettynä isoihin korkkareihin. Plus napapaita. Kuvaaja/ohjaajapari herkutteli muutaman kerran zoomaamalla suoraan kriittiseen kohtaan, siihen jossa alushousujen lahkeet piirtelivät rajojaan.
Leggingsit eivät ole päällyshousut. Jos kuitenkin olet niihin viehtynyt, käytä tunikan kanssa, jookosta?
Aikamoinen kontrasti, kun viereella (klo 6.50) oli liivipuku kravatteineen ja Annikalla navettavatteet.