Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Pelaako kukaan mammoista (enää) WoW:a? Ilmoittaudu heti! ;)

xD
27.09.2016 |

Ajattelin tempaista vanhat hahmot tulille, eikä siellä enää ketään vanhoja kavereita ole. Kysytty ihan livenä, eivät pelaa. Ja WoW on aika ankea pelata soolona, paitsi jos vaan craftaa. Tarjolla olisi molemmilta puolilta, niin alliancelta kuin legionsilta noin 30 levelinen shadow priest. PvP serverillä muistaakseni. Jos löytyisi mammoista aikuista peliseuraa, kun ei 10-vuotiaat ihan hoksaa mitä tarkoittaa tiimityöskentely ;)

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
27.09.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

Pelaan viellä mutta vaan mieheni kanssa kun ei yksin jaksa aina paljon on suomalaisii casual guildei jotka kaipaa jäseniä .

Vierailija
2/3 |
27.09.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

Pelaan mieheni kanssa, olen resto druidi

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
27.09.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mikähän nykyään on serverien lukumäärä...? Ettei ole alueet tyhjillään, kuten tuolla missä vuosia sitten pelasin. Jos sieltä siirtäis hahmonsa vaikka jollekin täpötäydelle PvE:lle. Ehkä löytyis enemmän kasuaalia peliseuraa.. Mietinnän asteella vielä mennään, koska tunnuksetkin olen unohtanut.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kahdeksan viisi kahdeksan