Kuinka ällöttävänä pitäisit tällaista kommenttia mieheltä?
"Sä oot niin kaunis, minä ja miljoona muuta miestä ei voi olla väärässä"
Hyisss...Onko vähän epätoivoista ja lipevää?
Kommentit (12)
Tulee mieleen joku vanhempi mies, joka sanoo noin nuorelle tytölle.. yöks.
Hyi YÄK kaikki mitä miehet sanoo on ihan yÄK. Miehet oN ÄLLÖI, poikabakteereita, YÄYÄÄKS
T: AV-MAMMA
Vierailija kirjoitti:
Tulee mieleen joku vanhempi mies, joka sanoo noin nuorelle tytölle.. yöks.
Kertoo vain sinusta ja sinun mielikuvituksestasi.
Beta fuck buhahha :D Alpha mies sanoo ''teurastaisin koko maailman, että saisin työntyä sinuun vielä seuraavan päivän'' samalla teroittaen keittiö veistä ja silmää iskien ;)
Antaa kuvan, että olen ollut miljoonan miehen kanssa. Jee.
Riippuu miehestä ja tilanteesta; ns. Dobler/Dahmer -teoria.
Vierailija kirjoitti:
Hyi YÄK kaikki mitä miehet sanoo on ihan yÄK. Miehet oN ÄLLÖI, poikabakteereita, YÄYÄÄKS
T: AV-MAMMA
Jos otsikko olisi ollut "katsokaa millaisen ihanan kommentin sain mieheltä" niin vastaukset olisivat olleet tyyliä "no hyi mikä imelä kommentti/mies!"
Sanoipa täällä mitä tahansa, mikään ei miellytä ja aina halutaan olla eri mieltä ap:n kanssa :D .
Vierailija kirjoitti:
Antaa kuvan, että olen ollut miljoonan miehen kanssa. Jee.
Tämä minullekin tuli mieleen. Varmaas ajatus taustalla oli kaunis, mutta nyanssit ei olleet nyt ihan hallussa :)
🇺🇦🇮🇱
Mulle sanottiin joskus: En yleensä sorru typeriin fraaseihin, mutta kyntesi kiiltelevät kauniisti. Meinasin purskahtaa nauraan.
Hei ehdotuksia mikä sitten olis parempi?! Esim. ite oon saanut kuulla "Sulla on XXX:n (kaupungin) paras perse". Ihan mahtava! Ja myöskin "Sulla on universumin kauneimmat nännit". Näillä ei kylläkään irronnut, muuta kuin leveä hymy :D
Minulle on sanottu että minulla on ihanat rinnat ja kauniit olkapäät ja komeat pohkeet.
Täytyy myöntää mieleen hiipineen ajatuksen että sanojan on ollut pakko miettiä päänsä puhki mitä mukavaa sanoisi valehtelematta.
Yäk