Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Pelkään että pikkusiskoni pahoinpidellään

Vierailija
10.06.2016 |

Hän seurustelee yhden miehen kanssa. Mies on todella mustasukkainen ja kuvittelee päässään ties mitä. Sisko mietti nyt ottaako hän lopputilin työpaikastaan kun kaikki muut siellä ovat miehiä. (Jos ei esimiestä eli naista lasketa, mutta häntä näkee harvoin)

Ei saa esittää mitään arvauksia miehen kansalaisuudesta tai tämä poistetaan heti.

Kommentit (1)

Vierailija
1/1 |
10.06.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kuulostaa exältäni. Joka oli supisuomalainen...

Potkikaa mies pihalle. Otat pikkusiskon luoksesi, ja jatko riippuu siitä, kuka omistaa asunnon, jossa sisko asuu. Jos sisko omistaa, vaihdatatte lukot ja poliisin kanssa heitätte miehen pihalle. Jos mies omistaa, haette poliisin tai useamman miessukulaisen (tai naissukulaisenkin, jos sattuu löytymään tyyliä painonnostaja) avulla siskosi tavarat.

Simple. Ja jos sisko ei haluaisi lähteä, vaikka huijaat mukaasi. Oikeutettua tässä tapauksessa. Etkä päästä siskoa enää yksin tuon "miehen" lähelle tai puheille.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: viisi kaksi kaksi