Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Positiivista sanottavaa blogeista

Vierailija
08.05.2016 |

Täällä tuntuu aina olevan niin paljon ketjuja, joissa haukutaan blogeja ja bloggaajia, niin ajattelin tehdä ketjun, jossa saa vapaasti kehua suosikkiblogejaan. Vähän positiivista henkeä tännekin!

Itse voisin aloittaa. Mielestäni Lähiömutsi-blogi on ihan loistava, ihanan rehellistä tekstiä vanhemmuuden hyvistä ja huonoista hetkistä. Näin tuoreena helsinkiläisenä olen saanut blogista myös paljon kullanarvoisia vinkkejä uuteen kotikaupunkiin tutustumisessa.

Muilla jotain hyvää sanottavaa jostakin blogista?

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
08.05.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

Katsotaan kuinka monen nuoren ja kauniin bloggaajan blogia mahdetaan kehua. :D

Vierailija
2/4 |
08.05.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mun mielestä Demi Aulos on ihana, hän vaikuttaa tosi aidolta ja jalat maassa-tyypiltä. Vegaanireseptit kolahtaa myös!

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
08.05.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

Pikku murusia-blogi on kiva, paljon kauniita kuvia ja toinen toistaan ihanammin toteutettuja leivonnaisia. Voileivän blogi on ladattu täyteen positiivisuutta, vaikka vähän ylipirteää ja imelää usein onkin, niin se on sellainen hyväntuulinen blogi, jota on mukava lukea. Matkalla perheeksi-blogi on erilainen tarina perheeksitulemisesta, todella mielenkiintoinen, hyvin kirjoitettu.

Vierailija
4/4 |
08.05.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

Aika vähän näköjään löytyy positiivista sanottavaa, saattaa olla pikkasen väärä foorumi tälläselle topicille :D

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: seitsemän yksi yhdeksän