Miten isot tissit pitää olla että niiden väliin voi naida?
Kommentit (11)
Onnistuu suurinpiirtein kaikilla. Tosin tosi isojen kanssa se on vähän hankalaa.
Riittävän kokoiset pitää olla. muuten on nolloo hommoo.
Vierailija kirjoitti:
Riittävän kokoiset pitää olla. muuten on nolloo hommoo.
No aika pienet on ainakin minulla (a/b-kuppi), mutta ihan hyvin sujuu. Pornofilmeissä sitä tekevät isorintaiset vain siksi että se olisi näyttävämmän näköistä.
Jos vähän sivuilta ottavat kyrpään niin riittää. Ei ole mikään itse tarkoitus että tissit saa yhteen asti.
Riippuu tissien anatomiasta. Jotkut ovat lähellä toisiaan, toiset etäämmällä. Kyllä B.lläkin saattaa pärjätä sillä itsellä on C:t ja hyvin se sujuu.
Berttojen väliin meni jo ihan hyvin. Ainakin siis noihin, joihin kokeilin.
ei ole lainkaan rintojenkoosta kiinni
olen joskus nuorena säätänyt naisen kanssa jolla oli oikeasti pienet(mutta hemmetin hyvä, ihanat)rinnat - ja hänen itseluottamus oli tasolla hyvä, voitiin hyvin naida rintojenkin väliin. Kivaa oli, muistelen tätä lämmöllä.
E-kokoiset itsellä, ja kaikki miehet on aina halunneet kokeilla niiden väliin.
Vierailija kirjoitti:
Onnistuu suurinpiirtein kaikilla. Tosin tosi isojen kanssa se on vähän hankalaa.
Mulla on pienehköt A:t, vaikka olen ihan aikuinen kolmekymppinen nainen, ja ei kyllä oikein minun tisseillä onnistu. Eivät sillälailla likisty yhteen, että siitä olisi oikein kenellekään iloa. Ei se ole mukava rintalastaa vain hinkata :D joten taitaa riippua rinnoista ja niiden koosta kuitenkin jonkun verran.
Entinen poikaystäväni oli pienimunainen ja hän tykkäsi lykkiä tissivakooni, mutta se oli niin koomista. Lähinnä nauratti, mut en tietenkää nauranut. Kyllä munan pitää olla ainakin keskiverto ennen kuin siitä oikeen mitään tulee.
laita banaani rintojen väliin ja purista tissit yhteen jos ei osu niin banaanilla on tylsää..