Missä menetit neitsyytesi/poikuutesi?
Kommentit (17)
Sängyssä. Bongasin muijan netistä ja juuri ajokortin saaneena käytiin ajelulla ja autossa hyökkäsi jo penikseeni kiinni. Siitä edettiin hänen sänkyynsä ja kohta oli käsi taas housuissani ja "iso muna" toteamuksen saattelemana hommiin. Sain klamydian.
Öisellä hiekkarannalla Kreikan saarella. Aika kylmää ja epämukavaa mutta myös kivaa.
Ensin menetin poikuuteni ja sitten neitsyyteni.
Transsukupuolinen nainen
Omassa huoneessani ensimäisen poikaystävän kanssa. Pelkäsin hysteerisesti että vanhemmat kuulee touhut. Muuten hyvät muistot.
Kotonani, jonne roudasin baarista entisen luokkakaverini (tytön), johon olin ihastunut yläasteen ensimmäisenä vuonna, mutta hän ei edes kussut minuun päin ja muutenkin oli koko yhteisen koulutaipaleemme melkoisen viileä minua kohtaan.
Baarissa siis törmäsimme baaritiskillä noin vuosi peruskoulun päättymisen jälkeen ja hän oli aivan eri maata, kuin oli ollut koko yhteisen koulutaipaleemme ajan. Oli suorastaan yli-iloisen oloinen tapaamisestamme. Siinä sitten juteltiin ja tanssittiin koko ilta, kunnes valomerkin aikaan hän kävi jo niin kuumana (kuten toki itsekin), että kysyin halusiko hän tulla luokseni (asuin siis tietysti kotona vielä tuolloin) ja hän oli innolla mukana.
Tiesin, että hän oli jo varsin kokenut, koska oli seurustellut peruskoulun pari viimeistä luokkaa itseään huomattavasti vanhemman pojan kanssa, joten minua jännitti melkoisesti. Ainakin elkeistä päätellen hän nautti melkoisesti ja nautinhan toki minäkin, tulihan minusta sinä yönä ihan oikea mies :)
En paljastanut hänelle silloin, että hän vei poikuuteni, enkä tehnyt sitä myöhemminkään. Tosin emme tavanneetkaan enää kuin kerran baarissa, sattumalta silloinkin. Meinasihan se silloinkin paneskelemiseksi mennä, vaan kun ei ollut paikkaa mihin mennä ja hänelläkin menkat, joten väliin jäi sillä kertaa ja sen jälkeen emme enää ole tavanneet. Tuosta siis aikaa jo liki 30 vuotta.
15-vuotiaana vanhempieni sängyssä silloisen kesäheilani kanssa. Olin eronnut pitkästä suhteesta ensirakkauteni kanssa jossa harrastimme kaikkea muuta paitsi sitä itseään. Kesäheilan kanssa sitten juhlittiinkin rankasti ja harrastettiin juuri sitä itseään. Paras kesä ever.
Opiskelijayksiössäni sohvalla, nettideitistä löydetty puolituttu.
20v, Opiskelija-asuntolassa, telkkari päällä ja sukat jalassa. Koski ihan helvetisti, eikä sen jälkeen pitkään tehnyt mieli kokeilla uudestaan. En tuntenut mitään vetoa siihen poikaan, mutta hän oli ihastunut minuun. Ajattelin vaan, että pakko päästä neitsyydestä eroon äkkiä..
Nainen26
18v:nä omassa kämpässä ja sängyssä ekan (ja toivottavasti vikan :)) poikaystävän kanssa. Pari kuukautta oltiin seukattu ja pari päivää aiemmin sanoin, että tuntuu että olen valmis. :) Tosi mukava muisto. :)
Tosi nuorena, tyttö oli alle 16, jonkun aikaa seurustelua takana. Suihinottoa, pillun nuolemista ja runkkaamista oli harjoiteltu jo paljon ja päätettiin mennä loppuun asti. Aivan mahtavaa oli ja sitä kesti muutaman vuoden, aikaa on jo yli 30 v.
t. m-50
14-vuotiaana omassa huoneessani, ensimmäisen poikaystäväni (mutta toisen seurustelukumppanini) kanssa. Selvyyden vuoksi, hän oli 16. Tutustuimme netissä, tämä oli ensitapaamisemme oikeassa elämässä. Hemmo oli netissä rehvastellut sillä, että hän kyllä kunnioittaa sitä, jos nainen sanoo "ei". Kun pääsimme taloon sisälle, niin minun huoneessani hän alkoi heti pussailla, mikä oli vielä ok. Sitten hän työnsi käden housuihini, mistä vedin sen heti pois. En uskaltanut käyttää sanaa "ei", sillä pelkäsin hänen menettävän mielenkiintonsa minuun jos alan heti "nalkuttaa" ja "kieltää kaiken". Vedin sen kouran ties kuinka monta kertaa pois housuistani, mutta tämä sankari, joka leveili olevansa sosiaalisesti sulava ja minua paljon karismaattisempi, ei tajunnut sitä kielloksi. Pohdin siinä aikani hänen kieltään imeskellen, että onko minun helpompi kestää kieltäytymisen vai seksin antamisen seuraamukset. Valitsin kestää seksin antamisen seuraamukset.
Valitsin väärin. Kadun lopun ikäni sitä, että hänet tapasin. Syöksyin loputtoman tuntuiseen tervassa tarpomisen kierteeseen, jossa minun oli kerta toisensa jälkeen annettava ja annettava, teeskenneltävä nauttivani siitä, tyydytettävä häntä ja varottava antamasta negatiivista palautetta mistään, mitä hän tekee. Minun oli kestettävä hänen fetissinsä sekä se, miten hän pilkkasi minun fetissiäni. Herään edelleen välillä siihen, kun huudan kaikkia niitä ei:tä, jotka minun olisi hänelle pitänyt sanoa, vain tajutakseni, ettei se enää mitään auta.
Helppohan se nyt on ajatella, että olisi vain pitänyt kieltäytyä, ja nykyäänhän se olisikin helppoa, jos vielä joutuisin vastaavaan tilanteeseen. Mutta silloin olin itsestäni epävarma 14-vuotias, jota oli muutamaa viikkoa aikaisemmin hyväksikäytetty seksuaalisesti aikuisen toimesta (ei raiskattu). Sitten olin 15-vuotias, jolla ei ollut muita ystäviä kuin hänet. Sitten olin 16-vuotias, jolla ei ollut muita ihmissuhteita kuin hänet. Sitten olin 17-vuotias, jonka maailmassa ei ollut enää muuta sisältöä kuin hänet. Ajatus hänen menettämisestään oli sama kuin ajatus maailman kaatumisesta. Sitten olin 18-vuotias, jonka maailmassa ei ollut enää muuta valoa kuin hänet, tai pikemminkin muisto siitä, miten ystävällinen hän oli minulle joskus ollut. Sen kun tajusin, niin minulle riitti. Jätin sen niljakkaan luuserin ja hupskeikkaa, sitten olinkin 18-vuotias, joka oli vapaa ja joka kykeni viimein tuntemaan toivoa oman tulevaisuutensa suhteen.
Runkattiin tytön kanssa toisiamme auton etupenkillä ja saman auton takapenkillä naitiin kuukauden kuluttua ensimmäisen kerran 80 luvun puolessa välissä.
12, aikamoinen tarina... :( Tykkäsin empatian nimissä, en kokemuksestasi sinällään.
Päälle kolmikymppisenä tsekkiläisen huoran yksiössä. Romantiikka oli kaukana kyseistä tapahtumasta.
16-v laivalla, joka oli myöhemmin uponnut Estonia.
Opiskelija-asuntolassa omassa huoneessa 22-vuotiaana. Venäjän aksentilla puhuva nainen tuli juttelemaan ja sanoi että saa panna pyllyyn ja 200 maksaa. Ei jännitykseltä seisonut juuri ollenkaan eikä saanut panna pyllyyn mutta laukesin kuitenkin.