Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

pelkään etten osaa puolustaa omaa aikaani jos saisin lapsia

Vierailija
19.01.2016 |

Kun nyt jo jos olen vaikka lähdössä kirjastoon niim minulle sanotaan että etkös lähde töihin , olen tullut ihan passiiviseksi itseni suhteen , enkä pysty ajattelenaan mitään muuta kuin että ehdin varmasti ajoissa töihin,

mitä sitten jos olisi lapsia, jäisinkö sittenkin vain lehdellä soittelemaan ja antaisin lasten viedä miten sattuu kun en osaa sanoa määrätietoisesti että nyt lähdetään vaikka uimaan, mieheen ei ainakaan tehoa mikään sanomiseni, olisinko täysin vailla auktoriteettia lastenkin suhteen.

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
19.01.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

Suo anteeksi, mutta nyt on kyllä punainen lanka kadoksissa tekstissäsi...siis mitä mahdat tarkoittaa...?

Vierailija
2/2 |
19.01.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

Niin kuka sinua käskee töihin? Oletko siis menossa työajalla kirjastoon? Mene kirjastoon vapaa-ajalla. Ei kai siitä kellekään pidä ilmoittaa.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yksi kahdeksan kolme