Juopuneet naiset ovat vastenmielisiä!
Alkoholin nostattamin testosteronein möreällä äänellä murisevat rivouksia ja rasvaisia vitsejä. Päälle räkäistä röhönaurua. Silmät harottavat ja hengitys haisee! Hyi hitto! Suomalainen nainen on täysi kymppi, kunhan ei ryyppää ja tupakoi kuin miehet konsanaan. m42
Kommentit (17)
Mutta sammunut nainen on kaunis ja kiltti.
-Mies 29v + 1v-
Juopunut mies sen sijaan on mitä viehättävin vai?
Juopuneet ja tupakoijat ovat vastenmielisiä. Olivatpa kumpaa sukupuolta tahansa.
Ja miehetkö ei?Miksi piti sanoa nainen eikö ihminen olisi ollut parempi?
[quote author="Vierailija" time="03.10.2015 klo 21:23"]
Ja miehetkö ei?Miksi piti sanoa nainen eikö ihminen olisi ollut parempi?
[/quote]
Juominen ja tupakointi ei komista miestä, mutta koska ovat miehisiä tapoja, niin eivät samalla lailla tee miehistä kuvottavia. Juuri tämä kännäämisen miehinen kulttuurihistoria pahentaa entisestään naisten juopottelun ällöttävyyttä.
[quote author="Vierailija" time="03.10.2015 klo 21:29"]
[quote author="Vierailija" time="03.10.2015 klo 21:23"]
Ja miehetkö ei?Miksi piti sanoa nainen eikö ihminen olisi ollut parempi?
[/quote]
Juominen ja tupakointi ei komista miestä, mutta koska ovat miehisiä tapoja, niin eivät samalla lailla tee miehistä kuvottavia. Juuri tämä kännäämisen miehinen kulttuurihistoria pahentaa entisestään naisten juopottelun ällöttävyyttä.
[/quote]
Huonompi juttu, että kännäävää miestä jaksaa katsella yleensä vain kännäävä nainen. Eli jos joku nainen tämän aloituksen innostamana raitistuu, ei hänelle kelpaa enää ryyppäävä mies.
Suomalainen nainen taantuu eläintäkin alemmaksi kännätessään. Illalla taas näki kaupungilla hortoilevia siiderilorttoja ja kaiken huippuna mutamat kusivat porttikongissa! Siinä sitä naisellista käytöstä viimeisen päälle. YÖK!
Känni on kuin piereminen, se on ihan ok. naisilla kunhan ei tee sitä julkisesti.
Itseäni raittiina salimimminä lähinnä naurattaa nämä käheä ääniset röhöttäjät! :D Testosteroni virtaa ja sen kyllä huomaa! Iän karttuessa alkaa juominen todella paistaa olemuksesta läpi. Lomilla jne. sanon olevani Ruotsista tms, etten tule yhdistetyksi näihin känniharakoihin.
Hirveä pynttäytyminen ennen yökerhoon menoa ja sitten ei olekaan enää väliä katkenneilla koroilla, valuvilla meikeillä, ronskeilla jutuilla jne! Olen pettynyt suomalaisiin naisiin. :( T: Raitis mies
Kaikki ovat juopuneina vastenmielisiä, sukupuolesta riippumatta.
[quote author="Vierailija" time="04.10.2015 klo 16:02"]
Kaikki ovat juopuneina vastenmielisiä, sukupuolesta riippumatta.
[/quote]
Totta, mutta sen lisäksi naiset menettävät naiseutensa ihan hormonaalisellakin tasolla.
No ne miehet varsinaisia hurmureita onkin humalassa :D :D
Naisena voin sanoa että känninen nainen on pahempi näky kuin känninen mies.
Vähän niinkuin mies joka kipittelisi korkokengissä ja minihameessa pitkin kaupunkia. Se ei vaan sovi!
Minusta kaikki juopuneet ihmiset on jotenkin kuvottavia. Siis tunnen oikeesti pahoinvointia, kun joku sellanen hitaalla käyvä, sammaltava, lasittuneet silmät omaava on lähelläni, yök :(
(enkä ole mikään absolutisti, mulle vaan riittää pari drinkkiä sen "hyvän olon" saavuttamiseen, enkä ymmärrä miksi pitää juoda itsensä änkyräkänniin asti)
Kaikki ovat juovuksissa vastenmielisiä, mutta kyllä naiset muuttuvat suhteessa vielä jotenkin roisimmiksi. En yhtään viihdy humalaisten seurassa, mutta kyllä naispuoliset ystäväni muuttuvat aivan sietämättömiksi verrattuna miehiinkin. Parhaistakin trendiprinsessoista tulee täysin ällöttäviä ilmestyksiä. :(
KRHÖHÖHÖHÖHÖHÖÖHÖ!