Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Millainen keittiö teillä on, jotka olette vuoden sisään remontoineet?

Vierailija
25.04.2013 |

Me saatiin keittiö valmiiksi, ja se tuli Puustellilta. Meille tuli koivupuiset ovet, kivitasot, välitilaan lasi ja sen taakse tapetti, induktioliesi, täysin integroitu astianpesukone, mustan kivitason kanssa tietysti musta allas.

 

Ovet on valkoiset, ei kiiltoa ja tasot mustat. Vetimet harmaat "vanhan malliset". 

Kommentit (5)

Vierailija
1/5 |
25.04.2013 |
Näytä aiemmat lainaukset

Saanko kysyä, paljonko maksoi, oletteko tyytyväisiä?

 

Suunnittelemme keittiöremppaa, vähän eri tyylistä kuin teillä, ja halvempaa.

Vierailija
2/5 |
25.04.2013 |
Näytä aiemmat lainaukset

Meillä on aika pieni keittiö, joten periaatteessa maksoimme vähän Puustelli-lisää tässä, mutta Puustelli oli ainoa josta päästiin nopealla aikataululla meille kotiin suunnittelemaan, ja josta tarjous tuli nopeiten. Eikä ollut edes kallein. 

 

Maksoin kodinkoneiden kanssa (Jääkaappi on meillä muualta, kuin Puustellilta tai siis Siemensiltä), laattoineen, maaleineen ja muine tarvikkeineen noin 11 000e. Kivitasot, puuovet ja välitilan karkaistu lasi oli ne kalleimmat. Ja jääkaappi, 1100e.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/5 |
25.04.2013 |
Näytä aiemmat lainaukset

Meille tuli valkoiset kiiltävät ovet ilman vetimiä, mustat graniittitasot, integroidut kodinkoneet ja välitilaan laminaatti. 

Vierailija
4/5 |
25.04.2013 |
Näytä aiemmat lainaukset

Vaniljan väristen kaapit, musta kivitaso, induktioliesi (mahtava!), puoli-integroitu tiskikone ja integroidut uuni ja mikro (sikakallis) sekä rosterinen jääkaappi-pakastin. Välitilassa laatta. Domukselta muut paitsi kodinkoneet Expertiltä. Keittiö on pieni, maksoi about 9000e kaikkiaan plus työt.

Vierailija
5/5 |
25.04.2013 |
Näytä aiemmat lainaukset

Meillä mattavalkoiset ovet ilman vetimiä, välitila maalattu ja siinä satiinilasi. Induktioliesi, työtasot puuta, integroitu apk. Festivo-kylmälaitteet. Vetolaatikoissa laatikon levyiset rosterivetimet, liesituuletin rosteria ja lasia.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kaksi seitsemän seitsemän