Mua pelottaa huominen sinkkuäiti jakso ihan hirveesti! Eniten
pelkään et Teija valitsee Samin ja siitä kärsii sitten jo lapsikin, apuaaaa....
Kommentit (14)
niljake kiinnostaa sitä enemmän kuin tunteellinen ja herkkä Marko, ei voi mitään.
Miksi naiset aina rakastuvat renttuihin?!?
Tätä yhtälöä tuskin tämän elämän aikana selvitämme :)
kovin hyvä valinta, toinen ihan alkoholistin näköinen ja toinen psykopaatin.. jee
tekemisessä ja otti aikaa, Marko taas osas paljon paremmin käsitellä lasta vaikkei hänellä itsellään lasta olekkaan ja Sami kertoi et on karu totuus miten osaa käsitellä lasta kun on itsellä lapsi.
No mikä siinä samissa on niin pelottavaa, mitä se on tehnyt?
Mies käyttäytyy kameran edessä kuin vähintäänkin luonnehäiriöinen. Kuinkahan pahaksi tilanne äityy nauhan loputtua/ensimmäisen konfliktitilanteen sattuessa?
No ei minusta. Hieman jääräpäinen mielipiteineen mutta, ei kai sentään luonnehäiriöinen..
Jotain kutkuttavaahan siinä täytyy olla kun Teijankin on saanut ihastumaan.
Kovin itsevarmalta ja itseriittoiselta tuntuu kyllä ohjelman perusteella. Saas nähdä miten käy.
talvet, koska Samin isä niin vaati. Ainut lapsi. Ei ole omena kovin kauas puusta voinut pudota! Sillä on Napoleon-kompleksi, kaikkia yli 165cm naisia nimittelee hongankolistelijoiksi tai jättiläisiksi.
Se on hei vaan telkkari-ohjelma ja viihde sellainen!
Marko on ihan aikuisten oikeesti kiinnostunut Teijasta. Samin motiiveista en ole niinkään varma. Ja aika pahvilta se heebo vaikuttaa.
Sillä oli jo alunperin kaikista surkein miesvalikoima, mikä oli vähän yllättävää.
Onko siis vaan 2 miestä enää jäljellä? Eli Marko on jees, vai?
oli mulla " puistotätinä" ;) ihan kiva oli kyllä. on tainnut sami vaan tulla enemmän isäänsä. ihan hirvee pettäjä. kun oli naimisissa, niin aina baarissa ilman sormusta pienellä paikkakunnalla samassa baarissa ku vaimon kaverit. yritti kaikkea ja kaikkia, aina oli saatava sutinaa... näköjään vaan naiset tohon taskucasanovaan lankee.
oliko se Sami se tumma?