Auttakaa, tuleeko ruma kph jos laitan KOKO suihkuseinän tätä..?
Muut laatat isoja valkoisia ja lattia sellainen vaaleanharmaa.
http://kauppa.varisilma.fi/netta/imgl/8430790486401.jpg
Tuleeko ruma, mauton?
TIla on aika pieni (alle 4 m2).
Kommentit (9)
Muut laatat isoja valkoisia ja lattia sellainen vaaleanharmaa. <a href="http://kauppa.varisilma.fi/netta/imgl/8430790486401.jpg" alt="http://kauppa.varisilma.fi/netta/imgl/8430790486401.jpg">http://kauppa.varisilma.fi/netta/imgl/8430790486401.jpg</a> Tuleeko ruma, mauton? TIla on aika pieni (alle 4 m2).
No mitä ihmettä voi laittaa tehosteeksi jos muut seinät on valkoiset???
Mosaiikinsinistä, ei mattaa. Pientä pientä ruutua.
Ihan kivahan toi on, sitä paitsi neutraali väri nyt yleensäkin on tommosissa pinnoissa fiksu valinta.
olisko parempi kuin harmaa?
http://kauppa.varisilma.fi/netta/imgl/8011373292628.jpg
ja sitten valkoiset seinälaatat ja tehosteeksi jotain vielä?
Ihan kivahan tuo laatta on. En tosin katsonut, että minkä kokoista tuo laatta oli.
Itse ehkä noin pieneen tilaan en lähtisi mitään tehosteseinää tekemään. Kaikki seinät vaan sillä valkoisella, niin ei kyllästy ja on helpompi myydäkin joskus asunto. Pyyhkeillä yms. sit vaan persoonallisuutta ja väriä sinne.
Leikittele laattojen mallilla, älä valitse samannäköistä kuin lattiassa.
Tuohan on hyvin neutraali ja vaaleahko, ei tule mitenkään kamalaa tai rumaa. Itse laittaisin vahvempia värejä mutta monethan ei niistä tykkää ja minusta ap:n kuvissa on juuri sellaista neutraalia peruslaattaa mikä sopii makuun kuin makuun ja minne vaan.
mistä ootkaan keksinyt tuon vuokra-asuntokohdelaatan? :-)
Just vedettiin tuolla laatalla kerrostalollinen kylpyhuoneiden taustaseiniä, muualla valkoista ja lattia mitäänsanomattoman värinen... Varma valinta joka makuun, arkkitehti valitsi halvimmista.
Eli suosittelen lämpimästi ihan jotain muuta. Jotain vähemmän pliisua.