Millaisia fetissejä miehillänne on? Miten suhtaudut asiaan? ev
Kommentit (8)
Ukko osti mulle hoitsun kuteet seksikaupasta.Haluu et puen ne saunan jälkeen päälle.
Siis haluaa hieroa kermavaahtoa muhun tms. Vaatii vähän järjestelyjä, mutta muuten tosi jees myös minun mielestäni:)
mies haluaa, että "panen" sitä strap-onilla..
haistelee mun käytettyjä alkkareita, joskus myös pukeutuu niihin.
Haluaisi myös, että pissaan hänen päälleen. En ole toistaiseksi vielä suostunut.
Kaikellaista kivaa sitä tapahtuu kotien kätköissä
meillä mies hulluna mustaksi lakattuihin kynsiin, tykkää myös nuolla ja imeä mun varpaita. Ei kuitenkaan kuulu ihan viikottaisiin "sessioihin".
En tiiä onko nää mitään fetissejä mut vähän tommosia erikoisempia mieltymyksiä. :) Välillä antaessaan suuseksiä nuolee myös peppureikää ja usein puhuu siitä että haluaisi hommata dildon/vibraattorin ja käyttää sitä minuun. On myös kuvannut kännykkäänsä esim kun otan suihin (toki heti katsomisen jälkeen pidin huolen että poisti sen myös :D) ja tahtoisi kuvata myös rakastelua. Tähän en ole toistaiseksi suostunut.
useimmilla eukoilla ei ole kuitenkaan hajuakaan mistä ukot haaveilevat.
Seksipuhelimessa kuulin jos jonkinnäköistä fantasiaa.
Mun olisi aika vaikea sulattaa jos miehellä olis fetissi naistenvaatteisiin, tai haluaisi runkata 10 tuntia putkeen katsellen bukkakea, kaikki muu varmaankin menisi.
No, mun miesystävä kait haluaisi jotain seksiasusteita, hän puhui kerran, että vanhaan virttyneeseen t-paitaan voisi leikata rintojen kohdalle reiät. Mies on siis äärettömän pihi. Arvatkaapa innostuinko.
Mun äijä haluaa välillä pussailla ja nuolla mun varpaita.se tulee ihan villiksi jos vielä varpaankynnet ovat lakattu kirkkaan punaiseksi.Musta se on ihan kivaa ja tuntuu kivalta.