Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

huutonetistä

Vierailija
04.08.2009 |

mistä noi myyjät tietää, että paljonko ne postikulut ko. paketille on? ovatko he käyttäneet tuotteensa vaa'assa vai onko jokin muu hinnasto?

Entäpä voiko tuotteen laittaa myyntiin niin, että lähetettäessä vastaanottaja joutuu lunastamaan ja maksamaan lähetyksen?

Kommentit (5)

Vierailija
1/5 |
04.08.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

POSTIN SIVUILTA. That´s simple is that! Lue sieltä myös POSTIENNAKON tiedot!

Vierailija
2/5 |
04.08.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

taas toi kulta pieni-tyyppi joka roikkui täällä haukkumassa sairaanhoitajia heidän lakonuhkansa aikana. Oli ihan hirveä v*Ttuilemaan, ja näköjään sama linja ja kirjoitustyyli jatkuu. Hänet aina silloin tällöin bongaan kirjoitustyylin perusteella. Järjellä ei häntä ole siunattu, mutta kaikkeahan ei voi saada.



Sinulle ap, muutaman paketin kun myyt niin osaat arvioida pkt itsekin, eli kokemuksen kautta ja postin sivuja apuna käyttäen.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/5 |
04.08.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

siinä saa samaan hintaan lähettää 5 kg asti ja pakettia voi seurata netistä. Turvallista myyjälle. Mulla on pari kertaa posti viivytellyt paketin perille menossa ja on sitten netin kautta katsoa että olen tosiaan paketin postiin vienyt ja missä se kuhnii. Ovat olleet vastaan ottajan postissa ja seuranta numerolla on asia hoitunut.

Vierailija
4/5 |
04.08.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mua vaan vituttaa noin idiootit ihmiset kuin ap.

T:2

Vierailija
5/5 |
04.08.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

joo tajuan kyllä, että Itellan sivuilla on hinnasto, mutta ihmettelin vain, että mittaavatko kaikki nuo tuotteensa vaa'alla (minulla ei kotona edes sellaista hienoutta löydy). Pohdin myös, onko olemassa jotain muuta hinnastoa, kuten nyt tuo erään vastaajan mainitsema huutopaketti.



idiootti-ap

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kahdeksan seitsemän viisi