Onko tuo Ria Kataja oikeasti synnyttänyt juuri vastikään eli onko Kotikadun vauva hänen oma?
Kommentit (12)
nyt nähtävät osat on kuvattu joskus viime kesänä...
jotain Teemun kanssa vai sekoileeko se oikeasti jotain?
Musta sen huomasi selvästi tämän päivän jaksossa :) Kyllä synnyttäneen vatsa on eenempi " löllykkä" ;)
Muuten se Riian roolihahmo on TOOOOOSI ÄRSYTTÄVÄ EUKKO!
raskaana. Tavattiin yksissä juhlissa. Eli oiskohan sit saanu jo vauvansa viime vuoden lopulla.... On noi jaksot aika kauan sitte kuvattu kuitenki.
Vuoden ajat ulkokuvauksissa aika tarkkaan seuraavat vuoden aikoja ulkona. Esim. joulu oli musta niin livenä kuin kotikadussa.
Eli oiskohan sen vauva. Vai onko kotikadussa ollut muitakin vauvoja?
Eli vauvamaha ei ollut aito, sitä oli suurennettu. Eilisessä jaksossa näkyi Rian oma vauvamaha.
Mietin just eilen, miten siinä Kotikadussa on niin ärsyttävät naishahmot! En oo pitkään aikaan katsonut ketkä sitä kirjottaa. Varmaan Aleksi Bardy edelleen?
Naiset kauttaaltaan kamalia. Nina, Ronja, Ninni.
Jaksot on kuvattu käänteisessä järjestyksessä, ensin juonellisesti loppupään jaksot ja lopuksi vasta alkupään jaksot.
Tarkoittaako tämä sitä, että Rian raskauden alussa on kuvattu Ria muka jo vauvan saaneena kun oikea raskausmaha oli vielä pieni. Ja nyt lopuksi Ria ison oikean mahan kanssa jaksot roolihahmo viimeisillään raskaana.
Minulle ainakin pieni nestepömppä, joka laski parin kuukauden sisällä synnytyksestä.
..eli tyttö Etelälahti luki lopputeksteissä :)
Pamelahan oli raskaana, jos vauva onkin sen.