Tulipas tänään oltua naisen kanssa
Tyttökaverin kanssa bailaus meni " vähän" överiksi eilen ja aamuyöllä löysimme toisemme samasta sängystä. Tuli siinä suudeltua leikillään ja ehdotin, että samallahan sitä suudellaan rintojakin. Tuntui niin hyvältä ja otin pikkarit pois ja sanoin, että suutelehan tännekin. Odotin, että homma loppuu siihen, mutta hän suuteli ihanasti reisiä, navan ympärystää ja sitten maistoi sieltä. Aivan ihanaa! Sen jälkeen hän otti omat pikkarit pois, kääntyi kuusyisiin päälleni ja sanoi sun vuoro. Suutelin varovasti kaikkialle ympärille paitsi sinne. Sitten kun hän sanoi, että nyt, niin pidättelin henkeäni ja annoin mennä. Ei se maistunut oikeastaan miltään, odotin sellaista voimakasta sillin makua, mutta aika mieto oli. Nuolin hetken ja niin nuoli kaverinikin minua. En kuitenkaan pystynyt keskittymään ja sanoin, että lopetetaan. Kävin tekemässä paukut ja keskusteltiin sen jälkeen asiasta. Todettiin, että kivaa oli, mutta ei taida olla meidän juttu. Nyt kaveri nukkuu vielä tuolla ja tulin nettiin surffaamaan jotain kivaa luettavaa, kun tuolla alapäässä kihelmöi siihen malliin, että tälle pitää jotain tehdä. Taidanpa lähteä tästä lukemaan novelleja ja runkkaamaan, kun nyt ei ehkä tarvitse niin hirveästi pelätä, että tästä jäisi kiinni...
Kommentit (8)
Mua ei kyllä kiinnosta. Olen kyllä saanut taivaallista suuseksiä ihan mieheltä ja mikäs sen parempaa kun sen jälkeen saa sisäänsä sen miehisen elimen! Mutta jokainen " taaplaa" tyylillään.
kirjoitelmia. Kokematonkin lukija huomaa sen. Ei se haittaa mitään.
Jos on oikeasti täyshetero, ei TODELLAKAAN rupea nuolemaan naista hetken mielijohteesta (eikä muuten edes harkinnan jälkeen)!
Hohhoijjaa, niinpä niin. Menehän nyt pikku Pate sieltä koneen ääreltä pois ja tee vaikka läksysi.
En ole koskaan ollut kiinnostunut lesboseksistä, mutta näitä kokemuksia oli yllättävän kiva lukea. Toivottavasti ovat totta, jotka joku on saanut kokea ;-) En silti itse haluaisi koskea naiseen, ainakaan vielä... Tiedä mitä sitä keksii ennenkuin vanhaksi ryhtyy!? ;-)
Siitä olen kyllä samaa mieltä, että hetero ei ryhdy noin vain samaa sukupuolta olevan kanssa nuoleksimaan. Mutta eihän biseksuaalisuudessa mitään vikaa ole :-D
ja alkuperäinen ei ole sama kuin 2....
eli itse olin vain vastaanottavana osapuolena....
2.
Olin parikymppinen ja kauheat paineet niskassa, että pitää kokeilla kaikkea ja suostua kaikkeen, että ei vaan missään nimessä ole ahdasmielinen.
Silloisen avomiehen tuttu osui avovaimonsa kanssa baarissa samaan pöytään ja hiprakassa ajattelin, että nyt voisi kokeilla olla naisen kanssa. Lähdimme meille jatkoille ja harhautin oman ystäväni matkasta, koska olin päättänyt yrittää tätä tuntematonta enkä halunnut että ystävä saa tietää. Drinkkejä juodessa hipaisin ohimennen naisen rintaa, hän hämmästeli ääneen ettei ole ennen nainen hänen rintaansa kyllä hiplannut, mutta ei mitenkään närkästynyt siitä. Sitten vaan suoraan kysyin hiljaa häneltä, että kokeillaanko jotain muutakin ja poistuimme toiseen huoneeseen. Miehet jäi vähän hämmästyneinä olohuoneeseen kun ilmoitimme yllättäen, että nyt poistumme harrastamaan seksiä ja oma avomies yritti jossain vaiheessa liittyä seuraan, mutta häädimme hänet pois.
Ihan tarkkaan en enää muista yksityiskohtia, esim. miltä rintojen imeminen ja suutelu tuntui, mutta sen muistan, ettei naisenmaku ollut missään nimessä voimakas, vaikka oli pitkä ja hikinen baari-ilta takana. Olisin halunnut yrittää hieroa ja nuolla hänet orgasmiin asti, mutta hän ei halunnut, sanoi ettei pysty saamaan muuten kuin itse tehden. En itsekään saanut orkkua, eikä nainen varmaan orkkuun asti yrittänytkään nuolla minua, kunhan vähän kokeili.
Ei ollut mun juttu, mutta sittenpä sekin oli kokeiltu, eikä naisten välinen seksi vaivannut enää kokeilemattomana juttuna.
olen itse täysin hetero, mutta mutta...
Parhaan orkun olen saanut 19vuotiaana naisten vessassa. Oltiin puolitutun naisen tai tytön kanssa bailaamassa paikallisessa ravintolassa ja vessan oli jossain vaiheessa mentävä. Silloin ei ollut mikää ihme että samaan koppiin ahtauduttiin kaverinkanssa. Mutta siinä kun vaatteitani laitoin kuntoon hän ottikin kiinni hameesta ja nosti sen ylös ja työnsi minut vasten pytyn vesisäiliötä.. ensin luulin että hän pelleilee vaan jotain. Mutta sitten hän jo löysi niin herkkiä kohtia hivuttaessaan kätensä alushousujeni sisään. Jotenkin en vaan saanut sanottua EI... Lopulta hän oli polvillaan edessäni ja nuoli ja nuoli ja imi ja nuoli samalla käsiään käyttäen. Luoja vieläkin kihelmöin ja kastun kun sitä mietin. Ja sitä jatkui pitkään, tulin yhä uudestaan ja uudestaan. Onneksi oli muuten hiljainen ilta ravintolassa joten vessan varattanua oleminen ei tainnut niin ihmetystä herättää ja saimme puuhata rauhassa. Mutta sen tasoista suuseksiä en ole sen jälkeen kokenutkaan. Alapää kihelmöiden sitten palasimme muun seureen luokse jossa molempien poikaystävät odotti. Ja tiedän että tämä antajakin on täysin hetero, oli vaan kuulemma saanut päähänsä kun katseli minua siinä pytyllä.
Niin että mene ja herätä ystäväsi hellien ja antakaa mennä...