LOSTin Ethanin nimi on anagrammi!
Kommentit (8)
tai siis niinku että mitä se sitten meinaa? tiiän siis mitä se on suomeksi (mähän se välkky olen!) mutta meinaan että mitäs sitten?
Enpä huomannut.. Eikä tullut millään lailla ilmikään.. En kiinnittänyt mitään huomiota sukunimeen. Joko Ethan sieppasi Suomen jaksoisa Clairen?
syynä se, että siltä jäi itseltä pari jaksoa väliin ja nyt jos mä katsoisin niin se ei voisi vastustaa kiusausta tulla kans kattomaan ja sitten kaikki ois ihan pilalla. niinpä olemmekin sopineet että katsomme yhdessä dvd:ltä koko paskan kunhan kerkiämme. eli joo, olen ihan pihalla.
mitä se other man sitten tarkoittaa? Kiinnostaa!
No ne haaksirikkoutuneethan vähän väliä pohtii " onko saarella muitakin" (=" others" ). Siis muitakin kuin HE. Ja onhan siellä - Ethan ei kuulu lentokonejengiin, vaan " othereihin"
ja Clairen vei myös, senr askaana olevan
ethan rom - other man