Lue keskustelun säännöt.
Mistä apu finneihin??
03.01.2006 |
Raskaus on ihanaa aikaa - paitsi näiden näppyjen vuoksi. Varsinkin kaulan alue on alkanut kukkimaan, eikä olo todellakaan ole hehkeä. Ei kivaa.
Olisiko kellään suositella näppylöitä kukistavaa reseptivapaata voidetta tai muuta konstia tähän ongelmaan? Miten kauan tätä on odotettavissa, toivottavasti ei loppuun saakka?
Ainikki (rv 11+6)
Kommentit (3)
... talvella on turha mennä itse kaivelemaan suolle ;-)
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
itse tilasin sitä netistä hyvänolon terveystalosta mut onhan esim lumenellakin sitä ihan noissa kosmetiikkatuotteissa olemassa.
mä suosittelen omalla kokemuksella turvehoitoa kaksi kertaa viikossa. Sillä mulla ainakin pysyy näpyt aika hyvin kurissa, kun tuppaa kans kukkii muuten aikalailla. Selkä ja kaula mulla aika pahana :( Muuten tämä on kyllä ihanaa aikaa :) Mut kokeileppa tosiaan luonnonturvetta.. toivottavasti helppaa :)