Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Onko kukaan käynyt hoidoissa Jyväskylän Fertinovassa?

13.09.2014 |

Eli jos joku on käynyt kyseisessä paikassa hoidoissa, niin olisin erittäin kiitollinen jos kertoisitte mielipiteitänne ja tietenkin hoidoista ja onnistumisistanne! :)

 

Päädyttiin mieheni kanssa siihen paikkaan ja aion soittaa maanantaina sinne ja kysellä ensimmäistä aikaa.

 

Onko kukaan käyttänyt heillä käytössä olevaa Terveystalon rahoitusta? Punnitsemme vielä maksuunkin liittyviä asioita, ennenkuin päätämme minne lähdemme onneamme koettamaan.

Kommentit (4)

1/4 |
16.09.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

Me ollaa oltu asiakkaina tänä syksynä :)

Ihana henkilökunta ja nopea toiminta!

Tuorealkion siirto yhdellä alkiolla ei onnistunut, nyt tehtiin pakastealkioiden siirto kahdella. Odotellaan miten käy

2/4 |
25.09.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kävin ensimmäisessä inssissä eilen 24.9. Oikein mukava henkilökunta oli. Nyt toivotaan parasta ja jos ei tärppää, ensi kuussa uudelleen. Kunnallisen kautta olemme hoidoissa ja nopeaa toimintaa ollut kaikin puolin :)

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
3/4 |
08.10.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

Joko teillä on hoidot alkanut?

4/4 |
04.02.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

Olen ollut sielä asiakkaana syksystä asti. Tykkään kovasti henkilökunnasta ja asiat etenee nopeasti ( julkisella ei tapahtunut mitään). Sain ensimäisellä käynnillä diagnoosin ja lääke reseptin hormonilääkkeeseen. Julkisella ei tapahtunu mitään puoleen vuoteen, ihmeteltiin vain :D