Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Reimatecin takkeja Helsingin keskustasta? Apuja kaipaan..

12.02.2006 |

Olen täältä maalta aikeissa tulla pääkaupunkiin shoppaamaan ja kuten otsikkokin jo kertoo, pitäisi etukäteen selvittää liikkeet Helsingin keskustasta, joissa olisi mahdollisimman laaja valikoima Reimatecin takkeja. Yritän siis selvitä mahdollisimman vähällä jalkapohjien kulutuksella;) Osaisitteko neuvoa muutaman lähellä toisiaan olevan liikkeen? Haitaksi ei olisi sekään jos noista samoista löytyisi vielä Lennenkin takkeja.

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
12.02.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kovin kauas ei tarvitse kävellä myöskään, jos vilkaisee vielä Sokoksenkin tilanteen. Lennen takkeja ei kyllä mielestäni ole yleensä ollut missään näistä (?); niitä osaisin itse etsiä Korkeavuorenkadun Bobosta, mutta sinne pitää tallustella jo hiukan pitempään.

Vierailija
2/3 |
12.02.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

vastauksesta. Itsekin kyllä silmäilin nuo Reiman jälleenmyyjät, mutta sieltä ei selviä esimerkiksi se, myykö ko. liike Reimateciä vaiko vain muita Reiman vaatteita. Näin on esimerkiksi oman paikkakuntani Mukelomestassa. Aloitan siis kierrokseni tuolta Stockmannilta ja jatkan sitten noihin muihin jaksamisen ja muiden mukanaolevien sietokyvyn mukaan;)

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
12.02.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Korkeavuorenkadulla ei ole Boboa (muutti Lauttasaareen)!