Nuorilla suomalaisnaisilla eniten seksisuhteita Euroopassa
http://www.iltasanomat.fi/seksi-parisuhde/art-1425530644876.html
Ahdistaa ja oksettaa. Meni luottamus naisiin.
Kommentit (11)
[quote author="Vierailija" time="05.03.2015 klo 16:25"]
http://www.iltasanomat.fi/seksi-parisuhde/art-1425530644876.html Ahdistaa ja oksettaa. Meni luottamus naisiin.
[/quote]
Eli nyt kiltit katoliset tytötkin ovat lutkia, kun suomalaisille naisille maistuu seksi? Jätkä on sekasin!
Joo. Nyt äkkiä pitää maksaa jokaisesta suhteesta veroa!
Tuohan on hienoa, että täällä niin miehillä kuin naisilla on samanlaiset mahdollisuudet seksuaalisuuteen, eikä naista leimata enää siksi ettei koivet ristissä odota elämänsä miestä ja anna vasta sitten papin aamenen jälkeen.
Eikä tuon tarvitsisi mitenkään vaikukttaa luottamukseen naisiin, koska samassa jutussa sanotaan että suomalaiset arvostavat kuitenkin erittäin vahvasti uskollisuutta toiselle silloin, kun ovat parisuhteessa. Eli vaikka sinkkuna voisi ollakin ollut paljon kumppaneita, yleensä sitten ollaan kyllä uskollisia kun vakavasti jonkun kanssa yhteen mennään.
Entä onko samallaista juttua miehistä?
Ja kenen kanssa ne naiset sängyssä ovat....sitä saa mitä tilaa.
Miksi sinun pitäisikään kaikkiin naisiin luottaa. Luotat vaan siihen omaan neitsye-naiseen.
Veikkaan että miehiä vaan harmittaa että naisilla on paljon enemmän vientiä. Kun nuo joiden kanssa naiset paneskelevat ovat vain pieni osajoukko, hyvätasoisia miehiä.
[quote author="Vierailija" time="05.03.2015 klo 17:05"]
Veikkaan että miehiä vaan harmittaa että naisilla on paljon enemmän vientiä. Kun nuo joiden kanssa naiset paneskelevat ovat vain pieni osajoukko, hyvätasoisia miehiä.
[/quote]Hyvätasoinen mies ei paneskele kaikkia naisia.
Ehkä päästään viimeinkin geneettiseen monimuotoisuuteen ja eroon kansallisesta sisäsiittoisuudesta johtuvista kehityisvammoista, jotka ovat ainutlaatuisia maailmassa.
So?