Pettääkö mies?
Mistä tietää, ettämies pettää? Riittääkö siihen hiukan oudompi käytös, ainainen viestien poisto puhelimesta..ei lähetettyjä koskaan ja tulleita viestejä vain joitakin näkyvillä.. Puhelutietojakin saattaa poistaa.
Seksiä harvemmin, miehen mielenkiinto kadonnut vallan siihen, että tehtäisiin mitään yhdessä,edes kaveripiirin kanssa. Jää mieluumin kotiin koneelle kököttämään. Tuntuu kuin olisin ilmaa. Miten selvitän pettääkö mies minua esim. töissä ollessani, mailaillen tms.?
Kommentit (3)
Mutta mites vakoilet jos on töissä ja toinen kotona.. Tiedän, ettei minulla ole oikeutta kytätä puhelinta, mutta katson kumminkin, se ei kai ole kenenkään teidän ongelma?
Olen kysynyt suoraankin, sanoo, ettei ole mitään tehnyt. Ja täytyy myöntää että itsekin aiemmin miestäpettänyt, joten ehkä hän kostaa. Naurettavalta silti tuntuisi jäädä yhteen tällaiseen suhteeseen jos pettäminen ei jää siihen yhteen vaan kostetaan.. En osaa olla kovin murheissani koska itsekin virheeni tosiaan tehnyt.
ap
Ite harrastan sitä myös, ei oo kivaa ku on kansiot täynnä viestejä.