Miksi Kaaro ei tykkää Mirasta??
Kommentit (7)
Sanoo mm. suorassa lähetyksessä Mari Kakolle :" Runkku." .
Ei tykkää naisista, joilla on oma mielipide. Haukkuu ihmisiä takana päin, ei osaa antaa suoraa palautetta. Paitsi hokemalla: " Voi Jeesus. Voi Jeesus."
Eli oisko Mira sille vähän liian ärhäkkä tapaus.
kyllä tuon ikäisen jätkän luulisi osaavan edes jonkin verran käyttäytyä. sääli sitä tyttöystävää..taitaa kylläkin olla bimbo jos kaarlon ego ei kestä itse ajattelevia naisia.
Eihän se taida olla kuin jotain vähän päälle parikymppinen, joten ehtii vielä kypsyä ja kehittyä henkisesti. Samaa epäilen kuin muutkin, eli ei pojalla kantti kestä, kun vastassa on omat mielipiteet omaava aikuinen nainen. Sitten taannutaan oikein teinipojan tasolle ja jutut on sen mukaisia, kuten siellä miesten makuuhuoneessa.
En nähnyt kuin viimeiset minuutit eilisestä suorasta lähetyksestä.
Vierailija:
Sanoo mm. suorassa lähetyksessä Mari Kakolle :" Runkku." .
Kaarloa pyydettiin näyttelemään rakastunutta ja kohteena olisi ollut Hanne. Kaarlo meni ihan kipsiin ja kun Kakko viimein armahti Kaarlon, herra mörähti mikkiin " Runkku" tai jotain vastaavaa, en ihan tarkkaan muista.
Luulivat olevan henan kanssa vahvoilla. Ja pettyivät.
Miks se on aina niin tympiintyneen oloinen???