Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Tumma mies

Vierailija
30.03.2012 |

Työllisti monta suomalaista. Hieno menestystarina

http://hs10.snstatic.fi/webkuva/oletus/560/1305558873083?ts=743

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
30.03.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

Koko käsittely tuli ulkomaanmatkoineen maksamaan suomalaisille vain 4 miljoonaa. Mies, joka lähti karkuun tänne kun oli tappanut niin pirusti kotimaassaan ja nyt suomalaiset maksoivat oikeudenkäynnin. Onko pölhömpää kuultu?? Muutenkin pakolaispuolen virkanaiset ovat taas kerran olleet ihan pihalla kun moisen eläimen ovat tänne haalineet. On varmaan kertonut silmät kirkkaina vainoista jne. Voi sittu sanon ihan suoraan!

Vierailija
2/2 |
30.03.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

Koko käsittely tuli ulkomaanmatkoineen maksamaan suomalaisille vain 4 miljoonaa. Mies, joka lähti karkuun tänne kun oli tappanut niin pirusti kotimaassaan

Kun lähes jokainen tänne tuleva on kadottanut matkallaan paperinsa. Joku on paossa sotaa, joku poliisia. Kumpia on Suomessa enemmän, sitä kukaan ei tiedä. Itse veikkaan että poliisia pakenevia roistoja, koska heillähän on rahaa!

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yhdeksän kuusi kuusi