Nainen sitä suositumpi mitä isommat tissit. Pitääkö paikkaansa?
Kommentit (19)
eikä ulkonäkö muutenkaan ratkaise suosion määrää.
Oman miehen lisäksi ei ole kukaan ihastunut/pyytänyt ulos. Ja rinnat on suht. isot.
tuskinpa pelkkä rintojen koko vaikuttaa suosioon..
isotissisestä tykkäävät ovat suurisuisia ja tiukkapeppusista, pienmunasia :D
niitä tuijottelee ja jos on viinaa mukana niin luulevat että on ok omaa tytärtään nuoremman tytön tissejä kehua.
Vaatteet ei istu päällä ja näytän väkisinkin seksityrkyltä vaikka olisi poolopaita, joten huomiota tulee todella yksioikoisilta kavereilta. Inhottavaa.
vaimolla A-kuppi
Isot rinnat näyttävät lehmänutareilta.
Olisi aika hirveää jos miehet olisivat kaikki samanlaisia ja noin yksiulotteisia.
Pliis älkää lähtekö siihen iänikuiseen "lehmänutare" vs. "kakkosnelonen" -vääntöön ja kirjoitelko muka miesten nimissä. Sitä tämän aloittaja haluaa, mutta kun aihe on niin helvetin kulunut ja pointiton...
Ne voi muuttua tyhjiksi pusseiksi.
vaimolla A-kuppi
Isot rinnat näyttävät lehmänutareilta.
jos on kaksi saman koulutksen saanutta ja hakee työtä jossa naama on näkyvillä niin kyllä se nätimpi ja isotissisempi saa sen paikan ihan varmasti että kyllä mitä isommat tissit sitä enemmän on kysyntää näin yleisesti ottaen.
Liian isot tissit on tyrkyt ja rumat monien miesten mielestä. Tissien mallillakin on väliä. Ja monesti isot tissit on tukevilla/tukevahkoilla naisilla mikä ei ole niin kaunista kuin hoikka... Isot tissit alkavat roikkumaan helposti ja miehet eivät ole tyhmiä. Ainakaan suurin osa ;)
Mielummin tiukka perse kuin isot tissit.
jos mennään työporukassa ravintolaan, niin hänen ympärillään pyörii heti miehiä. Hän on ihan normaalivartaloinen, isorintainen, mutta naamastaan ei kyllä yhtään minkään näköinen (huono hapsuttava ohut tukka ja keltaiset huonot hampaat).
Se millaiset miehet ympärillä sitten pyörii, niin oikeastaan vähän jokaisesta ikäluokasta. Mutta yhteistä heille näyttää olevan se, että ovat noita tissimiehiä ilmiselvästi.
myönnettävä että isommat tissit haluttaa enemmän miestä ei sille mitään voi.
Kyllä pitää olla muutakin kuin isot tissit ;) se on satavarma se, että laitat isotissisen tai muuten hyvän pakkauksen vierekkäin niin kyllä sillä jälkimmäisellä on vientiä..
Ja se on ihan järkyttävää kun nää isoryntäiset naiset ketkä ajattelee vähän tisseistään liikaa käyttää vielä sellaisia tissityrkkypaitoja.. hyyi.
myönnettävä että isommat tissit haluttaa enemmän miestä ei sille mitään voi.
miehille, jotka ihan riesaksi asti pörräsivät aikoinaan ympärillä =)
Mutta eipä silti, ei minun elämäni ole kiinni siitä, pyöriikö joku mies minun ymäpärilläni vai ei. Ainakin ne harvat (oletettavasti) katsovat minua silmiin eikä rinnuksia ;)
niin koht isot KIINTEÄT rinnat on jees. muuten :(
niin koht isot KIINTEÄT rinnat on jees. muuten :(
vähän liikaa pornoa. Menepä välillä katsomaan ihan oikeitakin naisia. :)
niin kyllä sitä isotissistä naista katselee mielellään, jos taas pienet tissit jää se auttamattomasti ulkopuolelle joka asiassa. Ja ei, tässä ei ole kyse mistään pornon katselusta vaan se on tosiasia joka toista väittää on itse ihan varmasti pikkutissinen ja yrittää nostattaa omaa itsetuntoaan pätemällä valeilla.
Mutta onhan niitä persemiehiä jne.