Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Onko kukaan ollut Nazarin matkalla?

Vierailija
05.07.2011 |

Oliko ihan ok vai oliko hotelli esim. venäläisiä tms..?

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
05.07.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

mitään mistä valittaa ;) Kaikki sujui loistavasti. HOtelli hyvä, palvelu toimi, kaikki toimi kuten odottaa saattaa. Olimme Turkissa.

Vierailija
2/3 |
05.07.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ihan ok. Ei valittamista.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
05.07.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

mutta suomalaiset oppaat eivät ole paikalla ilmoitettuina aikoina, eivät tule edes tervetulotilaisuuteen, jotka näin ollen jäivät pitämättä (oltiin 2 viikon matkalla, kumpanakaan viikkona ilmoitettua tervetulotilaisuutta ei ollut).



Ruotsalaisilta oppailta sai apua.



Lentokentällä ilmoitettiin, että meidät oltiin sijoitettu toiseen hotelliin, kuin olimme varanneet matkan. Paikanpäällä ko. hotellissa sitten sanottiin, että ei heillä ole tilaa, menkää siihen hotelliin, johon teillä on alunperin matka varattu. Odotettiin kuljetusta toiseen hotelliin kaksi tuntia. Sielläkään ei ollut tilaa, joten saimme sviitin.



Mennään taas Nazarin matkalle neljättä kertaa ensi syksynä.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yksi yksi viisi