Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Miten "kostan" valehtelevalle petturimiehelle?

Vierailija
25.07.2011 |

Itse olen ajatellut tehdä itsestäni oikein kauniin treenaamalla ja laihduttamalla ja sitten bongaan paremman miehen.



Ukko jäi kiinni kahdesta eri naisesta, joiden kanssa ollut peliä jo kuukausia, toisen kanssa vuosia.

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
25.07.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

Jos oloisit päässyt, et miettisi enää miestä, vaan omaa elämääsi: miten tästä mukavasti eteenpäin, omaa aikaa, omia harrastuksia jne. Jos kehittelet jotain kostosuunnitelmia, ne kyllä lässähtävät omalle naamallesi. Mies ei luultavasti edes tajua, mitä teet ja jos tajuaa, nauraa luultavasti uusien (ja vanhojen) kanssa riehumisellesi. Jätä paska taaksesi. älä jää piehtaroimaan itse siinä. Viileä ignorointi on aina paras päätös.

Vierailija
2/2 |
25.07.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

Valtaosa ihmisistä tuntee kateuden piston sielussaan, kun näkevät oikeasti onnellisen ihmisen. Sellaisen ihmisen seuraan myös hakaudutaan.



Joten olemalla onnellinen, tasapainoinen. Yleensä tähän auttaa juurikin tuo urheilu, itsestä huolehtiminen. Ja ikään kuin sivutuotteena sitten myös kaunistut.



Mutta unohda kosto. Se syö vain sinua.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla