onko noi alasonsuomi.comissa naamallaan esiintyvät
huoria, pornotähtiä vai idiootteja?
Ihmeellistä, että löytyy jotain 19-vuotiaita, joilla toisessa kuvassa naama ja toisessa vittu levällään :/ Eikö tuon sukupolven just pitäis tietää nettikäyttäytymisestä vai onko tää vaan luonnollinen jatko galtsun herutuskuville??
Kommentit (16)
Mahtavaa katsella kuvia ja runkkailla niille ja mahtavaa että pystyy myös keskustelemaan kyseisten henkilöiden kanssa ja järjestää ryhmäseksi viikonlopun viettoja.
Ihan normaaleja ihmisiä mitä se ketään haittaa jos jollain pillu tai kullin kuva sivustolla joka on nimen omaan tarkoitettu alaston kuville ei teidän ole niitä pakko katsoa ja moralisoida muita miettikää ennen kuin kirjoittelette.
Ja alastonsuomi.com on todellakin idiottien kärpäspaperi.
Ihan normaaleja ihmisiä mitä se ketään haittaa jos jollain pillu tai kullin kuva sivustolla joka on nimen omaan tarkoitettu alaston kuville ei teidän ole niitä pakko katsoa ja moralisoida muita miettikää ennen kuin kirjoittelette.
on käsistä ja mahasta viillelty kuin grillimakkara ja joka kuvassa näkyy oma naama, niissäkin joissa lähes kitarisat näkyy alakautta.
löysin eks mieheni kuvii alastonsuomest ja bizist...ett kiva tietää.yäk...
Mulla näkyy spermanen kulli kuvassa repikää idiootit siitä.
mulla on siellä vittu levällään,mutta naamaa en kokonaan näytä... ikää 35.
kysymyksen kirjoitti ilmeisesti tyo kolmas vaihtoehto
ootteko te 50 luvulta? ja koska tiedätte enemmän kuin minä kyseisestä sivustosta vierailette ilmeisesti siellä aika paljon?eli jos inhottaa pysykää poissa .ni ei tarvi täällä purkaa omaa kykenemättömyyttänsä normaalin elämään
tähän on sitten vissiin tultu, epänormaalia on se jos ei ihan tajua, että pitää koko kansalle haarojenväliään levitellä?
niinkuin Parviaiset, toiset Alastomassa Suomessa. En näe eroa asiassa.
Mitä se sinulle kuuluu mitä kukakin siellä näyttää ja mitä sä sitä selailet jos et kerta tykkää.