Saako enää mistään vanhoja äitiyspakkauksia...
ostettua ihan kokonaisuudessaan? Tarvitsisin vuoden 2005 pakkauksen, joka on annettu ainakin joulukuussa' 05 syntyneille. Otin silloin tytölle avustuksen rahana ja nyt on alkanut harmittaa hirveästi, kun en ottanut pakkausta niinkuin esikoiselle. Jos jolla kulla olis tarpeettomana ja ei tahdo omille lapsilleen säilyttää, niin yhteystietoja tms. tänne niin olen todella kiinnostunut! Vaatteiden pitää olla ehjiä ja puhtaita. Tavaroita ja lehtisiä ei välttämättä tarvitse enää olla mukana, mut vaatteet ja makuupussin ym. mielellään ostan. =))
Lumilja
Kommentit (6)
Minulla olisi tuon pakkauksen toppapuku, töppöset&tossut, lakki ja vanupuku joutilaana. Kiinnostaako?
Siis tuo puku on semmoinen vihertävä inkakuvioinen. t: edellinen (Rantaheinä, unohtui kirjautua)
oli sellainen vaalean vihreä.
Mulla on koko pakkaus säilössä, mutta ei valitettavasti myytävänä.
Oulusta Olen, mutta postissa tulee :)
Tähän ei ilmeisesti voi laittaa sähköpostiosoitteita? Mulla on tuo nimimerkki ja miukumauku netti ja fi :) , jos ap haluat laittaa postia.
Pakkauksen toppapuvun väristä mulla ei ole minkäänlaista mielikuvaa,toivottavasti joku muistais/tietäis. Ja eihän tuokaan pakkaus vanha ole tietenkään, sori kakkoselle oma huono sanavalintani.... ;)
Lumilja