Hyvää äitienpäivää kokkolaan
Lähti eräästä lähiöbaarista viime yönä pienen lapsen isä käymään kylässä mun luona, ennen kotiinlähtöään;)
Kommentit (15)
Raukka et saa muuten miehiä kun varattuja. Onneks ton kaltasille lehmille käy lopulta huonosti :)
koska tuli jo hempeitä tekstareita
ap
Vierailija:
koska tuli jo hempeitä tekstareitaap
ei muuta saa niin pitää ottaa sitä mitä saa ja millon saa
sulla ap
lapsia kun täällä pyörit ?
Siis minusta se mies on ääliö tässä, kun on varattu ja tekee tuollaista.
Jos nainen on vapaa, niin samahan se on kenen kanssa hän heilastelee.
Varattu mies joka pettää on se sika, lumppu ja ääliö, eikä nainen jonka kanssa pettää. Miehen typerä päätös tuo pettäminen oli.
Vierailija:
Siis minusta se mies on ääliö tässä, kun on varattu ja tekee tuollaista.
Jos nainen on vapaa, niin samahan se on kenen kanssa hän heilastelee.Varattu mies joka pettää on se sika, lumppu ja ääliö, eikä nainen jonka kanssa pettää. Miehen typerä päätös tuo pettäminen oli.
ja AP on bitch ja lumppu
pihtari, marimekko raitapaita nyhverö. Miehet on miehii ja ne tarvii välillä vierasta römpsää. Ap teki naisen työn kun levitti röpelönsä isukille.
Kaikki av-mutterit Kokkolassa ja lähistöllä aivan piikki perseessä.
Mitä tässä naista syyllistämään syrjähypyistä. Mieshän sen pettämisen valinnan teki.
oliko oikein hakalaxpubi, jossa on se niiiiiiin ihaaanaaa baarimikko sieltä irgistä... voi veljet teitä... ei ole elämä köyhää onneksi kokkolassakaan... muuten vain vajaaälyistä
Tunnen kaksikin pienen lapsen isää Kokkolasta. Lutka olet!