Siis mä en käsitä nyt noita KAUNAREITA!!! Helppiä!
Siis eikös se prinssi omar kidnapannut sen taylorin jo vuosia sitten?`Kidnappasko se sen nyt uudestaan???
Kommentit (8)
Ja sit se oli prinsessana siellä jossain " linnassa" ja olis siis menettänyt muistinsa.. Sit se ritke sen sieltä " pelasti" ... Sehän tapahtui tyyliin 5vuotta sitten! Miten se omar sen taas sit kaappas?
Oli sitä omituista puhelinsoittoa missä nainen kirkui ja näytettiin mustaa hansikasta, sitten nämä huppumiehet Ridgen ikkunan takana ja seuraavana päivänä takapihalla..
Sillon ridge pelasti sen sieltä jne. Nytkö se omar sitten kaappasi taylorin uudestaan?
Eikö kukaan muista tota aimpaa kaappausta? Kun se taylor asui siellä linnassa ja sillä oli muisti mennyt? Siis ajat ajat sitten!
Sitten ihan sattumoisin Brooke ja Ridge menivät Omarin palatsiin vieraiksi ja juttu alkoi selviämään.
Ihmettelin vaan kun nyt satuin katsomaan kaunareita pitkästä aikaa ja luin täältä niin luulin että tuleeko ne kaunarit uusintana kun Omar on taas kidnapannut sen!
niin olen silti sitä mieltä, että tuo Taylorin paluu oli kyllä jo LIIAN paksua. Se on niin typerää, että se ylittää kaiken tähän asti siinä sarjassa näytetyn!
Miksi se piti tuoda takaisin? Sehän kirjoitettiin aikoinaan ulos kun sen hahmo alkoi olla tyhjänpäiväinen ja tällä hetkellä Usan jaksoissa se on täsmälleen yhtä turha hahmo, siitä sen enempää paljastamatta.
Ja kun se on niin hirveän näköinen, että tekee pahaa katsella!
Miksi Vierailija:
niin olen silti sitä mieltä, että tuo Taylorin paluu oli kyllä jo LIIAN paksua. Se on niin typerää, että se ylittää kaiken tähän asti siinä sarjassa näytetyn!Miksi se piti tuoda takaisin? Sehän kirjoitettiin aikoinaan ulos kun sen hahmo alkoi olla tyhjänpäiväinen ja tällä hetkellä Usan jaksoissa se on täsmälleen yhtä turha hahmo, siitä sen enempää paljastamatta.
Ja kun se on niin hirveän näköinen, että tekee pahaa katsella!
Se näyttää siltä kuin hymyily sattuisi ja se ei varmaan edes pysty nauramaan.
Sääli kun se oli niin nätti:(