Kipeen loistava Conan tänään!!! :D
Kommentit (12)
Huhujen mukaan esim. EU-piireissä Halonen salailuineen jo yleinen naurunaihe.
Conania ei voi edes verrata Jay Lenoon ja David Lettermaniin. Conanin ohjelman lähetysaika myös huono keskellä yötä. Mistään laajemmasta Tarja-tietämyksestä on turha noilla katsojaluvuilla puhua.
Vierailija:
Kyllä nauroin vedet silmissä! Tää aihe on todellakin alkanut " elää omaa elämäänsä" ja kohtahan se Conan on tulossa Suomeenkin =DMitenhän Conan uutisoi asiaa, jos Tarza häviääkin tokan kierroksen? Peruukohan Suomen-vierailunsa? Aika hauskaa, että Suomen pressan vaalit on tällä hetkellä " kartalla" myös Yhdysvalloissa, jossa tuskin prosentti kansasta edes tietää mikä, saati missä Suomi on!
Eikös ne ennen asuneet vierekkäisissä asunnoissakin? Minusta se kuulostaa loistavalta järjestelyltä, tosin ei sovi pareille jka haluavat kontrolloida toisiaan jatuvasti antamatta heille tilaa.
Vaan ääliöt oikein suuttuvat, jos vaaditaan perustelemaan ne ainoat oikeat " tiedot" ja mielipiteet. " Kun se vaan on niin. Kaikkihan sen tietää. Mutta sehän on itsestään selvää, ja sillä siisti" .
Ja sit vieä jollekin, kyllä ne Conanin katsojaluvut ovat jotain aivan toista mitä Suomessa on on totutu näkemään. Sehän on levityksessä ympäri maailmaa! Et muuten tainnut katsoa jaksoa?
Vierailija:
Ja sit vieä jollekin, kyllä ne Conanin katsojaluvut ovat jotain aivan toista mitä Suomessa on on totutu näkemään. Sehän on levityksessä ympäri maailmaa! Et muuten tainnut katsoa jaksoa?
Tarja oh Tarja sä oot meidän valinta
Conan rinnallasi on mahdotonta hävitä..
Siin alkupuolel meni vähän erilailla se, mutta ehti jo unohtuun... :(
Kyllä nauroin vedet silmissä! Tää aihe on todellakin alkanut " elää omaa elämäänsä" ja kohtahan se Conan on tulossa Suomeenkin =D
Mitenhän Conan uutisoi asiaa, jos Tarza häviääkin tokan kierroksen? Peruukohan Suomen-vierailunsa? Aika hauskaa, että Suomen pressan vaalit on tällä hetkellä " kartalla" myös Yhdysvalloissa, jossa tuskin prosentti kansasta edes tietää mikä, saati missä Suomi on!
Vierailija:
Aika hauskaa, että Suomen pressan vaalit on tällä hetkellä " kartalla" myös Yhdysvalloissa, jossa tuskin prosentti kansasta edes tietää mikä, saati missä Suomi on!
Näytettiin jopa karttaa josta Suomen sijanti selvisi. Jos Tarja valitaan voi isompi osa ihmisistä jenkeissä ja ympäri maailmaa hyvinkin muistaa SUOMEN nähdessään Tarjan valtiovierailluilla ja muutenkin se voisi saada ihmiset sitä kautta kiinnostumaan Suomesta..
Vierailija: