Mies teki parinvaihdossa toiselle naiselle orgasmin!
Hitto vieköön, miten tämänkin sitten kestän?
Mies teki siis toiselle naiselle orgasmin pari kuukautta sitten kun harrastimme parinvaihtoa (miten tonkin selkeesti ilmaisis..). Orgasmittomaan suhteeseemme tuli kolhu, mutta ei oltu siitä sen kummemmin huolissamme.
Nyt tämä nainen soitti illalla ja sanoi että haluaa
mieheltäni lisää orgasmeja!
Oma miehensä on huono naimaan! Tiedän sen! :´(
Voi v**tu! Miten tääkin sitten pitäis jaksaa..?
Siis mun omien silmien alla olen nähnyt kuinka toinen nainen saa orgasmin, ja itse en saa...
Anteeksi tää vuodatus, pakko purkaa jonnekin. Ystäville en oikein viitsi näin intiimeistä asioista puhua. =(
Olisko neuvoja?
Itkettää.. :' (
Kommentit (16)
Saatko masturboimalla? Paneutukaa yhdessä miehen kanssa tähän ongelmaan!
Itselleni on luotu geenit, että orgasmin saaminen ei ole vaikeaa... Olishan sun nyt pitänyt tietää, että toinen voi seksistä saada orgasmin ;)
Mutta ymmärrän tuskasi. Oleeteko kauan olleet yhdessä ja keskustelleet mikä tuo suurtanautintoa välillänne. Jos sinäkin saisit sen, mutta mitään pakko orgasmia nyt ei ainakaan kannata ruveta metsästämään tuskin se sieltä silloin ainakaan tulee
vaihdoitteparia! Hyvät ja Huonot puolet! Ja tuo on just niitä huonoja puolia! Täällä kerran oli ketju, jossa mies kysy meiltä kannatetaanko parin vaitoa ja mitä muutakin siinä oli niin kannattaa lukee se ketju jos löydät ite en jaksa rueta ettiin. Ei voi sano muuta, kuin että aikas paska juttu! :(
http://www.vauva-lehti.fi/keskustele/tm.asp?m=5873360&p=5&tmode=1&smode…
Vai keksitkö työksesi paroinvaihtoprovoja?
Edelleen, boooooring täällä taas =D
Ehkä se uusi mies voisi auttaa sinuakin?
Jossain vaiheessa tärpännee.
Kehuiko jälkikäteen? Haluaisiko uudelleen?
Haittaako tuo nyt niin kauheana vaikka toinen nainen laukeaisikin? Nautit kai säkin tilanteesta paljon, vaikket laukeakaan???
En voi ymmärtää, miksi ihminen lähtee rikkomaan sisintään tuollaiseen touhuun. En mitenkään.