Vaimoaan pettänyt mies vastaa kysymyksiin hetken aikaa
Kommentit (22)
Hävettääkö sinua?Tekisitkö uudestaan?
siinä ei ole mitään muuta vikana kun että seksiä on todella harvoin. Ja silloin kun tilaisuus tuli muuta kautta niin en jäänyt pitkäksi aikaa miettimään. valitettavasti näin. Eihän tämä hyvältä tunnu mutta seksiä on saatava. Vaimo kuitenkin aina nainen jota kohtaan minulla tunteita, hän on lasteni äiti
enkä nyt niin idiootti ole että menisin kertomaan. Eihän tuollaista voi noin vaan päin naamaa toiselle sanoa. Antaa tämän asian olla mielummin salassa kun ei sen kertomisesta mitään hyvää seuraa
Tälläkin palstalla harva se päivä paljastuu vaimolle jotain kautta. Tuskin ne kaikki provoja on.
Oletko ajatellut mitä sitten teet kun/jos jäät kiinni?
Eikö olisi vapaampaa, jos omatunto toimisi perustuen siihen, mikä on oikein ja miten haluaa kohdella ihmistä, jota rakastaa tai välittää?
Kannattais opetella parempi sänkytekniikka niin voisi sitä vaimoakin haluttaa useammin
en ole nyt varma tuleeko suhde jatkumaan se on tämän naisen päätös mutta itse olen siihen valmis. mitään vakavaa aikomusta ei ole vain seksiä
kun teillä miehillä on sellainen " tekovika" ettette saa puhuttua, sitten teette tuollaista kuten sinä ja sit valitetaan kun ei oma vaimo anna!! (paitsi oma mieheni ei onneksi ole noin selkärangaton). hyvää jatkoa vaan huoripukkeiluun!!!!!!!
kiinnostunut seksistä muutenkaan. Muuta jos pettäisi en usko että voisin siihen kovin kevyesti suhtautua. näin toimii miehen mieli. tiedän että on vähän kaksinaismoralistinen ajatus tämä mutta minkäs teet
Vau mikä äijä! Sori mut mistä johtuu että alkoi oksettamaan? En mäkään sun vaimona antaisi tuollaiselle idiootille kuin potkun perseeseen! Toivottavasti hän ymmärtää niin tehdä!!!!
ehkä olet surkea sängyssä ja muutenkin arvaa huvittaako ketään tuollainen idiootti!!
ettei asia ole niin, että vaimo ei ole kiinnostunut seksistä SINUN kanssasi? (Jos saa tarpeeksi jossain muualla, ei jaksa enää innostua sinusta) ...Melkein toivon, että asia on näin, sen olisit ansainnut!
Silti tuut tänne sillä elvistelemään! jotenkin tuntuu ettei ole totta koko juttu! Ja olet kyllä surkea luuseri kun et ota vastuuta teostasi!!!! Toivottavasti vaimosi saa tietää pian ja ymmärtää heivata sut pellolle!!!!!!!!!!!!
en ole AP,
minullakin on ollut parisuhteen ulkopuolisia seksisuhteita. Tällä parisuhteen sisäisellä seksitahdilla tulee olemaan jatkossakin. Naisilla tuntuu olevan jotenkin varsin runollinen kuva tästä seksittömyydestä. Itse olen sitä mieltä, että KUKAAN ihminen ei voi KIELTÄÄ toiselta ihmiseltä seksielämää.
Muuten, minun naiseni ei ole kieltänytkään. Minua on evästetty näin:" Hae sitten seksisi, mutta älä kerro minulle." Onko se sitten pettämistä?
Ne tosissaan kuvittelee, että tällaiset " vaan seksiä" viritykset oikeasti toimii pidemmän päälle. Tännekin tulee aina säännöllisin väliajoin noita " panen ukkomiestä pelkän seksin takia" -tyyppejä rehvastelemaan, ja jos vähän pintaa raaputtaa, ämmät alkaa marisemaan, että joskus sitä ajattelee että entä jos hän olisi joskus omani nyyh nyyh nyyh.
Vierailija:
Muuten, minun naiseni ei ole kieltänytkään. Minua on evästetty näin:" Hae sitten seksisi, mutta älä kerro minulle." Onko se sitten pettämistä?
seksiä niin sitten niin. ei tuosta tiedä. Joskus meillä seksiä mutta laimeaa on tämä kun ei vaimo täysillä mukana. on kertonut että haluaa muuta läheisyyttä sitä olen hänelle antanut mutta kovin kauan pelkkää paijausta ei mies jaksa ilman vastakaikua. En elvistele mutta tiedän että en oel ainoa tämmöisessä tilanteessa.
että jos vaimo ei halua kanssasi seksiä niin ei se välitä sinusta muutenkaan enää. Mikset ota eroa?
Miksi nussit vierasta? Miksi nussit vierasta?