Jos joutuisit olosuhteitten pakosta alasti toisen miehen kanssa...
.. makuupussiin niin voisitko olla panematta?
kuvitellaan vaikka että olisitte jostain syystä joutuneet kaverin komean ja mukavan miehen kanssa erämaahan kahdestaan.
Olisi talvi ja kaikki varusteet ja vaatteet kastuneet, myös tulitikut (eikä sytkäriä) ja ainoa kuiva ja lämmin paikka olisi yksi yhteinen makuupussi...
Kommentit (14)
Onko ihminen ikäänkuin viettiensä orja, luonto vetää tikanpojan puuhun tyyliin?
Olisihan se varmaan jännää, mutta satun rakastamaan ja kunnioittamaan sekä miestäni että itseäni, joten tuskin tulisi pantua ;o)
a) kuka olisi tuo partneri
b) kuinka äkkiä tilanne kehittyisi, ehtisinkö takoa järkeä omaan päähäni ja sitten sanoa sen (kiellon) ääneen.
mutta jos ks. herra tekisi niin veikkaan että panisin
Jos tuntisin vetoa, varmasti jotain tapahtuisi.
mutta miehellä seisoisi tanakasti ja tuntisit sen välissänne (pieni makuupussi) niin miten reagoisit?
...luultavasti panisin.
Tiedän, koska niin on käynyt ennenkin. Vaikka kyseessä ei ollut makuupussi, pelkkä 120cm levee sänky ja vieressä ihana ystävä yhtä kännissä kun minäkin ;)
niin tuskin panisin :-) Siis siinähän olisi takana jokin katastrofi kun ei vaatteitakaan olisi enää päällä. Tuskin tulisi seksi mieleen, ja sitäpaitsi makuupussissa on aika ahdasta... :-)
vastatkaas nyt mitä tykkäisitte sen miehen erektioista?
varmaan paljonkin ja saattaisi innostaa mut seksiin.
vastatkaas nyt mitä tykkäisitte sen miehen erektioista?.
että pelkkä alaston mies ei paljoa hetkauttaisi. Vielä jos se alkais hivuttaan erektiotaan mun suuntaan, niin saisi polvesta! :D
Että mä pettäisin miestäni, tarvittaisiin enemmän kehitystä kuvioihin, järjettömän puoleensavetävä mies ja aiemmin ihastuminen. Vielä en ole niin ihanaa miestä tavannut, että saisi multa mitään tuossa tilanteessa.
Joku tuntematon taas.. Rehellisesti sanottuna voi olla , että niin kävisi (etenkin jos olisin vähän humalassa). Vaikka en "normaalioloissa" pettämistä hyväksy. Onneksi on varmaan aika epätodennäköinen tilanne ;)
Tuskin niitä kovin monella olis siellä mukana. En panisi.
mielellään en menisi samaan makuupussiin, varsinkaan alasti