Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

miehen kaveri sanoi

Vierailija
16.11.2008 |

että tuntee mieheni paljon paremmin kuin minä. Tuntui loukkavalta, ihan kuin mies nyt sattumalta viettäisi vain aikaa minun kanssani ja kaverit on sitten ihan pitkän elämän kumppaneita.



En väitä vastaan että kaveri ei tuntisi miestäni erittäin hyvin, ehkä paremmin, eiköhän se ole joka tapauksessa vähän erilaista tuntemista heidän välillään kuin minun ja mieheni välillä. Mitä tuommoiseen voi kommentoida, tai millä asian voisi unohtaa.

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
16.11.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

Toisesta korvasta sisään, toisesta ulos. Mahtaa olla ap:llä vaikea elämä, jos tuollainen heitto aiheuttaa itsetuntokriisin.

Vierailija
2/3 |
16.11.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

Miten elämästä selviää, jos jokaisesta poikkipuolisesta sanasta vetään herneen nenään. Sano kaverille oma kantasi tai anna asian olla. That s it.

Mitä tuommoiseen voi kommentoida, tai millä asian voisi unohtaa.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
16.11.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

Saman asian voi sanoa monella eri lailla, toivottavasti tekin opitte nämä pikku nyanssit.



Tuskinpa kaveri tarkoitti sillä sen kummempaa, tuollaisista ei kannata välittää.