Nainen, miten masturboit?
Tuossa juoksulenkin jälkeen miestä kotiin odotellessa tuli masturboidessa mieleen, miten muut teette sen? Itse ihan perinteisesti vain sormin aina, yleensä selällään sängyllä.
Kommentit (60)
Syötän miehelle viagraa ja douppaan ettei voi vastustella ja annan mennä.
Tuota silloin tällöin kun mulle suodaan tuo ilo tarvitsen aikaa, mieheni ilman panoakin on pitempi vaikutteinen kuin oma hetkellinen ilo ja jo mieheni läsnä ollessa ja katsellessa ei tarvita "pitkitettyjä" hetkiä, kun jo voi elääkin normaalisti sen jälkeen, ehkä aina välillä. Mutta mä oon semmone kai, se harras ihminen itseni tyydyttämisessä yksin ollessain, se on loppujen lopuksi sama mitä teen, kunhan saan oikeasti nauttia ilman hoppuja, sitä on hyvin harvoin ja etteikö haluaisi olla myös niin miehen halutessa miellyttää, eli tekee kaiken HIIeenovaraisesti, mutta kyllä tykkään myös, että mieheni saa mut tyydytettyä ihanasti vaikka nopeasti tapahtuukin. Ihan sama mä vaan oon se luonnonoikku, joka saa omia tarpeitaan tyydyttää kuitenkin rajallisesti ja miehenikin nukahtaa ennen mua väsyneenä toisinaan, kun lapset nukkumassa ja odottelen taas vain sitä, että hän ööö hetkeksi heräilee tai herää. Mä sitten täällä oottelen, että pääsen ukkoin lähel, vaik oisin voinu räpeltää, mut mä nyt vaan haluun ukkokultastain, muuta en nyt halua.
Me käytetään erinlaisia leluja usein yhdessäkin ja mieheni masturboi ostamallani fleshlightilla silloin kun seksille ei ole aikaa tai on työreissuilla ja minä käytän kaalimatoa. Mielestäni miehillä on oikeus leuluihin siinä missä naisillakin
Mä teen ensin suursiivouksen, sitten mäkätän miehelle parista asiasta. Siitä saan suurimman tyydytyksen.
Itse käytän joko banaania tai kipukoukkua. Sitähän aina mainostettiin kuinka eetvarttia se tekee.. Olivat ihan oikeassa!! ;)
Oikeastaan aika monissa paikoissa. Kotona tosin :D seisaaltaan seinää vasten koskettelen klitorista, suihkussa suihkun pää irti ja letkusta hyvät paineet, sängyllä sormin, sohvalla sormin, tietokoneen ääressä sormin.
Onhan näitä paikkoja :D
[quote author="Vierailija" time="05.12.2014 klo 14:58"]
Suihkunpää irti ja voi että :p
[/quote]
No nyt mä ymmärrän miksi meillä on aine se suihkunkahva rikki, vaimo perkele.
Moneskohan ketju tää on samasta aiheesta? Etkö oikeesti löytänyt yhtään aiempaa keskustelua?
Kuinka parkkiintunut klitoris teillä oikein on?!!? Eikö se vesisuihku tule niin kovala paineella, että sattuu? Minua ainakin sattuu, jos tavallinenkin suihku on liian kovalla paineella. Pelkkä "rauhallinen" suihkuttelu häppärien vierestä tai epäsuora sormilla hively riittävät minulle aivan hyvin. Klitorikseni on nimittäin TOSI herkkä :-)
Olen niin laiska, että yleensä vibraattorilla. Minulla on myös sellainen imukupillinen dildo, jolla ratsastan. Säälittävää, mutta vanhapiika kun olen, niin minkäs teet.
[quote author="Vierailija" time="05.12.2014 klo 15:04"]
Kuinka parkkiintunut klitoris teillä oikein on?!!? Eikö se vesisuihku tule niin kovala paineella, että sattuu? Minua ainakin sattuu, jos tavallinenkin suihku on liian kovalla paineella. Pelkkä "rauhallinen" suihkuttelu häppärien vierestä tai epäsuora sormilla hively riittävät minulle aivan hyvin. Klitorikseni on nimittäin TOSI herkkä :-)
[/quote]
Kaikilla naisilla ei klitoris ole edes näkyvillä, joten ihmekö jos jotkut tarvitsevat ja kestävät enemmän painetta. Kaikki ei ole samanlaisia.
-Mies
Kun olen saanut lapset nukkumaan alkaa oma hetki. Selällään sängyllä ja vähän liukuvoidetta sormeen ja mulla herkkä kohta on emättimen suulla. Kun siinä olen saanut ensin pari kertaa, sitten pikkuvibralla lisää, nyt häppäreiden välistä ihan yläreunasta, siinä on joku herkkä hermo. Tässä kohtaa ejakuloin ja siksi pyyhe alla. Jos jää vielä tunne että pitää saada lisää, otan lopuksi Satisfier pro 2 next generationin ja vaikeroin kaksikerroin ja pyyhe allani on litimärkä. En tunne tarvetta tunkea mitään sisälle. Aikaa koko sessioon menee max 15min ja sitten voikin katsella kympin uutiset ja alkaa nukkumaan.
En masturboi. Ainakaan yksin, en vaan tykkää yhtään. Ei siinä ole mitään fiilistä. "masturboin" sillä, että viehättelen miestäni ja ratsastan hänen päällään. Siinä vasta orgasmit tulee
Aluksi tulee sellainen sisäinen kaipuu, et tarvii jotain. Ensin sitä ei oikein edes tiedosta, että mitä on vailla. Mäkin saatan ekaksi syödä levyn pähkinäsuklaata, mut sit huomaan, et ei se tuonut vielä riittävää hyvää oloa ja laitan käden housuun. Silloin huomaan, et pillu olikin jo vähän kostea ja klitoris reagoi voimakkaasti kosketukseen.
Tavallisesti silloin alkaa mieleen pulpahdella roisia kuvia seksiakteista ja halu kasvaa niin suureksi, et on pakko hakea dildo. Laitan värinän päälle ja kiihotun klitorista kunnes olen juuri tulossa, sitten työnnän dildon pilluun. Yleensä riittää alle kymmenenä työntöä ja sitten laukean.
Joko suihkulla, hammasharjalla tai ihan vaan sormin:P