Lue keskustelun säännöt.
Bye bye baby baby goodbye
15.05.2006 |
Miks nää keskustelupalstat on täynnä mitä idioottimaisimpia juttuja joita kirjoittaa kaikenmaailman rasistit ja low iq:t. meitsi kiittää ja kuittaa. Ja hankkii elämän. Toisaalla!
Olipa huikeata nähdä ja kokea tämäkin mammmammmailun alakulttuuri. Eipä tästä paljoakaan kostunut...
Kommentit (1)
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
mua kans vituttaa se että heti jos ulkomaalaisesta sanotaan jotain pahaa niin heti ollaan osottelemassa rasistiks... hitto meidän kaikkien tartte neekereistä pitää vaikka joku pitääkin..
toinen ääripää on tää just että heti ollaan silittelemässä kun on ulkomaalaisista kyse...
mä vaan oon sitä mieltä että paskapää on paskapää ihonväristä, kansalaisuudesta tai uskonnosta riippumatta
suomes vaan pitää elää suomen lakien mukaan sitä ei kumoa ihonväri yms..
ne somalit ym jotka osaa sen mun mielestä saavat vapaasti täällä olla mutta jotka eivät oitis postipaketissa takasin sinne mistä tulivat..