Hyviä imetysliivejä?
Edellisten imetysliivien tarpeesta se 5 vuotta. Että mistä kannattaisi hankkia? Mikä merkki ollut hyvä ja hintakin saisi olla kohtuullinen.
-Kiitos- =)
Kommentit (6)
Näitä minulla on 3 kpl, toimivat tosi hyvin.
http://verkkokauppa.planeetta.net/epages/Planeetta.sf/secyAgrV9lpKw_/?O…
Ja noiden kanssa ihoon tarttumattomat saman putiikin bambuiset liivinsuojat.
Ehdottomasti Bravadon Body Silk Seamless - liivit. Kokeeksi ostin yhdet ja ovat niin ihania että nyt mulla on kuudet enkä käytä mitään muita.
http://www.nursingbra-shop.co.uk
Esim. Bravadon ja HotMilkin liivejä hyvät valikoimat ja todella paljon edullisemmin kuin suomalaisista verkkokaupoista. Esim. Bravadot alkaen n. 27 euroa, postituskulut n. 1,20 euroa.
Luotettava ja nopea toimitus.
tosiaan olen itsekin ihastunut noihin, joita Morticiakin suositteli!
kokeilemaan noita "sarinvara"n mainitsemia imetystoppeja. Noilla ja rinnanlämmittimillä paransin juuri yhden rintatulehduksen. Ei kiitos enää mitään muita liivejä, sen verran pahan kammon sain. Mulla oli liivit, joiden liian myötäilevä istuvuus ilmeisesti puristi jotain kainalon tiehyttä ja sain hirveän kuumeisen rintatulehduksen.
mutta itse olen parhaimmat liivit ostanut prismasta. hintakaan ei ole paha.. n 30e.