Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Reiman kuvastosta poikkeavia nuo HH:n Reimatecit..

05.02.2007 |

Nuo takit ei ole ainakaan mun mieleen. Miksi ihmeessä tuollainen örkki-pipo pojille???

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
05.02.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

Aika edullinen tuo puku, vai? Eikös tuo poikien pipo ole juuri Caiman pipo, joka löytyy Reiman sivuiltakin?

Vierailija
2/4 |
05.02.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ja hatut!! Minusta tuo pojan pipo ei ole ollenkaan mikään örkki, kivan näkönen lisko, joka on vielä heijastinkin!! Dinot ym. on ällöjä, tuo on kiva eikä valtaa koko pipoa =)

HArmi kun kerkesin jo tilata kanttistarjouksena sen travallen puvun pojalle eikä sitä voi enää palauttaa, tuosta reimatecistä oisin tykännyt enemmän ja tytölle tilasin tuon reimatecin nyt.

Ja molemmille pipot.

Poika tarvii vielä haalarin 116cm Jonathania meinasin kokeilla tällä kertaa.



Miksiköhän hobbyhallissa on aina nuo välikausipuvut 2 osaisia eikä oo koskaan ollut haalaria kun taas talvipuvut on aina haalareita.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
05.02.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

tai ei muuten mutta kun koot alkavat 92cm ylöspäin :( Tietääkö kukaan tuleeko niille haalaria mistä löytäis pienemmällekin sopivan puvun.....??? Oli kyllä tosi ihana tuo puku muuten!

Vierailija
4/4 |
05.02.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

ainakin tuossa hobbarin sivun tekstissä lukee:Painetut valkoiset koristepilkut muistuttavat pikkuriikkisiä lumihiutaleita. Mietityttää, että kyseessähän on keväthattu, joten miksi lumihiutaleita



Nätit värit mielestäni asuissa, mutta aika jännät leikkaukset (erikoiset)!

Onkohan tuo housujen väri miten lähellä viime vuotista?

Ja entä tuo tyttöjen takin väri, onko vaaleanpunainen ja valkoinen, entäs tuo kolmas väri onko lähellä marjapuuronpunaista vai millainen on luonnossa?

Osaako joku kertoa, jos ootte nähneet tämän kevään uusia r-teccejä jo luonnossa??