Auttakaapa, mitä mies toisi JJ:stä meidän tytölle?
Hei!
Mies lähtee huomenna tiistaina työmatkalle Helsinkiin ja huomasin jonkun viestistä että JesperJunioreissa on puolihintapäivät!?
Olisiko joku niin ihana että voisi kertoa mitä tarjouksia siellä oli, Reimatec hattuja edullisesti ainakin, oliko mitään kanervan väristä talvihattua? Mitä muuta?
Hassua kysyä näin mutta kun asun Keskisessä Suomessa jossa tuskin koskaan on mitään kunnon aleja ja kesälomareissulla kävin Sekä Forumin että Itäkeskuksen liikkeissä joten tulivat tutuksi myös miehelle joten osaisi sinne suunnistaa jos vaan jotain ostoslistaa antaisin..
Niin ja alkutalveksi meillä on ihan perus punaista haaaria ja asustetta mutta tarvitsisin lopputalveksi ostettuun Travallen kanervan väriseen haalariin asusteita.
Tuhannet kiitokset jos joku voisi vinkata!!
T.- M- täältä " böndeltä"
Kommentit (4)
Luinkin näköjään vähän huonosti sen ilmoituksen nettisivuilta..:)
Väri on tuollainen kanerva/punalila. Jos et löydä kaupasta, niin tuon voisin myydä pois. Olisiko koko lähellä oikeaa?
Kiitos kovasti tarjouksesta, harmi vaan että hattusi on liian iso, meilä kun hakusessa 48-50..:)
Näin minä luin JJ:n omilta nettisivuilta kohdasta kampanjat. Mutta kyllähän tuosta kaupasta normaalihinnoillakin jotain kannattaa ostaa, vaikka välikausi- tai talvirukkaset, kun hintaa on n. 7e ja ovat kosteussuojatut. Lisäksi usein tarjouksessa jotain pipoja, sukkahousuja yms. Kivoja sisävaatteita löytyy myös.