Lue keskustelun säännöt.
plussa,
30.06.2009 |
minulle tehtiin pas siirto parivkoa sitten ja eilen tein plussan, haalean mutta kaksi viivaa kuitenkin! olen onnesta sekaisin mutta en uskalla vielä luottaa kun se viiva oli aika heikko, näkyi mutta ei yhtä "kirkkaasti" kuin toinen..tein myös tänä aamuna testin ja siinäkin kaksi viivaa toinen silti himmeämpi..
Voinkohan luottaa että olen nyt oikeasti vihdoinkin raskaana reilu kahden vuoden yrityksen jälkeen..!?
meillä klinkalle aika vasta 3vkon päästä ja terkkulaan kun soitin niin eivät suostu verikoetta ottamaan kun ei kuulemma kuulu julkisiin palveluihin koska ei mitään "hätää" ole =/
Kommentit (1)
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
kyllä olet raskaana, paljon onnea!! aivan mahtavaa,ihan kuin antaisi toivoa myös minulle. tuoresiirto ekaa kertaa takana, ja ei tarrannut. ensi kuussa pas. odota vaan rauhassa se 3 vk, sit saat jälleen lisää varmuutta asiaan.