Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Pistäkääs jotain uusia meikkikikkoja jakoon?? Perinteisten banaanivarjostusten ja " tylsien" värien joukkoon... Kiitos :-)

Vierailija
18.03.2006 |

Kommentit (1)

Vierailija
1/1 |
18.03.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

make up storen luomivärejä pari. Sellaisen voimakkaampaa pigmenttiä omaavan hopeanvärisen glittertyyppisen luomivärin ja sille pariksi glitterkimalletta, joka on huulikiillon näköisessä paketissa (siis märkää joka kuivuu laittamisen jälkeen).



Luomiväriä voi laittaa arkisin luomikynän tapaan eli ohuella luomisudilla vain ripsien tyveen viivaksi, sekä ylä- että alaluomelle. Näyttää kivalta ripsivärin kanssa.



Juhlavampaan tilanteeseen voi laittaa sekä nuo rajauksen tuolla luomivärillä että vähemmän koko luomelle ja lisäksi silmien ulkonurkkiin ja kulmaluulle sitä glitterkimalletta. Tosi partymeikki! Huuliin kivaa punaa, jossa voi olla myös jotain kimalletta mutta ei liikaa.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla