Pussycat Dolls tms. hyi saasta, tyrkkyjä persenaisia antavat huonoa esimerkkiä teinitytöille ja pojille
Kommentit (6)
Eivät nekään tytöt luonnostaan ole kauniita ja sulavaliikkeisiä, kyllä ne ovat tehneet työtä sen eteen. Jos itse vain katkerana märehdit sohvalla suklaata ja tuijotat MTV:tä loppuelämäsi, muut naiset vain kaunistuvat ja sinulla finnit rehottavat ja perse leviää entisestään.
Terv. Pussycat Doll
Pussycat Dolls, eikö nimi jo kerro koko jutun olevan huumorimielellä tehty?? Vai onko teiltä kaikilta idiooteilta jäänyt ala-asteen enkku kesken?
Vierailija:
Eivät nekään tytöt luonnostaan ole kauniita ja sulavaliikkeisiä, kyllä ne ovat tehneet työtä sen eteen. Jos itse vain katkerana märehdit sohvalla suklaata ja tuijotat MTV:tä loppuelämäsi, muut naiset vain kaunistuvat ja sinulla finnit rehottavat ja perse leviää entisestään.Terv. Pussycat Doll
On nimittäin kaunis ja hyväkroppainen nainen. Ja ihan hetero olen... :)
Mutta en silti tykkää MTV:n kaksinaismoralismista. Tissien ja perseiden heiluttelu ja tyrkyttely on ok (vaikka tiedän että PcD ampuukin tahallaan yli) 24h/vrk, mutta metallivideoita saa näyttää vain öiseen aikaan.
Kauhistelitko Madonnaakin aikanaan???
Lisäksi näytät olevan vähän yksinkertainen kun et ymmärrä bändin tyttöjen vetävän tarkoituksella överiksi. Sinunlaisesti varmaan ovat niitä, jotka saavat hirveitä pakkomielteitä tällaisista, yrittävät perustaa Pussycat Dollsien vastaisia liikkeitä ja kun kukaan muu ei innostu, lopulta päätyvät hullujenhuoneelle.