Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Luustoltaan leveä tasapaksu keskivartalo tympii...Kohtalontovereita?

Vierailija
04.08.2015 |

Laihduttaminen ei auta. Suoliluut on ihan törkeän isot, yhtä leveät kuin lantion alimmat luutkin. Niiden takia jopa alipainoisenakin farkut pitää olla tuumakokoa 29, kun muilla naisilla tuo koko on jotain 26. Eikä voi nukkua mahallaan kun ne luut painaa. Rintakehä ulottuu melkein niihin suoliluihin asti ja sekin on ihan törkeän leveä tällaiselle 165-senttiselle. Silloinkin kun rintakehän luut näkyy, niin mitta rintojen alta on 76cm, muilla samanpituisilla naisilla se on jotain 60-65cm. Ja vyötäröä ei ole ikinä missään kun ei se rintakehä koskaan kapene.

Harmikseen hartiat ei sitten taas noudata ollenkaan tätä leveää linjaa ja ne liiskaa kädet sivuilta leveää rintakehää vasten, jolloin kädet näyttää olkavarsista sivuprofiilissa ihan törkeän läskeiltä aina.

Yhtään kohtalontoveria?

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
04.08.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

Lol minä

Vierailija
2/2 |
04.08.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

75 cm on varmasti tyypillisin mitta rintojen alta. Olet varmasti täysin normaalinkokoinen, mutta näet itsesi jotenkin vääristyneesti.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: seitsemän yksi yksi