G:Keneltä julkkisnaiselta näytät parhaimmillasi? :)
Itse Anna Abreun ja Victoria Silvstedtin sekoitukselta.
Kommentit (75)
[quote author="Vierailija" time="27.07.2015 klo 18:40"][quote author="Vierailija" time="27.07.2015 klo 18:37"]
Angelina Jolieltä.
[/quote]
U wish :D
[/quote]
No mielummin näyttäisin vaikka Kim Kardashianilta mutta minkäs sille voin.
En keneltäkään. Taidan olla liian ruma julkkikseksi. Nätän vähän Putinilta. Olen siis nainen.
Suvi Teräsniskalta kuulemma :D olen vain pyöreämpi..
Kahteen on verrattu, Ellen Paige ja prinsessa Madeleine. Omasta mielestä en kyllä yhtään keltään.
Scarlett Johansson, kuulemma vaikka omasta mielestäni en näytä yhtään häneltä.
Kuulemma Taylor Swiftiltä ja Britneyltä, ööh.
Mies sanoo natalie portman, mutta itse en oo ihan samaa mieltä..
10 kg ja 10 vuotta sitten mulla oli Shakiran kroppa.
[quote author="Vierailija" time="27.07.2015 klo 18:50"][quote author="Vierailija" time="27.07.2015 klo 18:49"]
[quote author="Vierailija" time="27.07.2015 klo 18:46"]Eikö nämä haaskat jotka väittää näyttävänsä Jenni Vartiaiselta ymmärrä, että se on pahin loukkaus ihmisen ulkonäköä kohtaan? Ihan kuin sanoisi näyttävänsä norsunvitun ja sarvikuonon peräreiän sekoitukselta. Joten olkaa hiljaa. [/quote] Ole itse hiljaa, sinä 120kg ihrakasa.
[/quote]
En muuten ole ihrakasa vaan muistutan Anna Abreuta mutta 168cm pituisena.
[/quote]
Juu ja 120 kiloisena.
Baarissa minulle tuli nainen sanomaan että näytän Martina Aitolehdelle. :D eli varmaankin hänelle. Vaikka siihen ei siis tarvitse olla parhaimmillaankaan.
[quote author="Vierailija" time="27.07.2015 klo 19:58"]Britneyltä. Ikävä kyllä. :D
[/quote]
Siis Spearsilta.
Katy Perry ja ärsyttää itseäni. Minun mielestä ei ole kovin kummoinen. Eli en siis minäkään...
[quote author="Vierailija" time="27.07.2015 klo 20:34"]Mischa Bartonilta :(
[/quoteMiks suruhymiö, tosi kaunis on Mischa! Itselleni sanottu usein Mila Kunis ja Satu Tuomisto. Joku sanoi joskus prinsessa Madeleine. Kunpa näyttäisinkin!
Nuorena näytin kuulemma Brigitte Bardolta ja Ingrid Bergmanilta. Nyt nelikymppisenä tuskin keneltäkään.