Suuttuisitko jos puolisosi paljastaisi tutuillesi kirjoittelevasi tänne
Kommentit (13)
Kyllä ne tietää, että käyn pöllöpalstailemassa aivovapaalla.
[quote author="Vierailija" time="30.07.2015 klo 16:53"]Yllättyisin positiivisesti, koska puolisoni ei osaa kovin hyvin Suomea.
[/quote]
Eikö sun tutullailla ja puolisollasi ole mitään yhteistä kieltä? Miesraukka! (Tai naisraukka.)
Yllättyisin positiivisesti, koska puolisoni ei osaa kovin hyvin Suomea.
Kyllä! Olenkin käskenyt pitämään suunsa kiinni palstailustani, koska on ainoa joka tietää ja saa sellaisena pysyäkin :D
En, olen ollut hyvin avoin vauva-palstailusta ystävieni ja tuttujeni kanssa. Olen jopa saanut parin ystävän myös vauva-palastaan koukkuun :D
en, lähimmät kaverit tietävät että huvitan itseäni tällä palstalla. Tämä on mulle parempaa viihdettä kuin esim. tv sarjat. Mitä noloa tässä on, ihan mielenkiintoinen katsaus ihmisten ajatuksiin ja perversioihin? usein en kirjoittele, enemmän vain luen ja kelailen ihmismieltä ja mitä kaikkea se tuottaakaan. Kiitos teille, jotka tuotatte tätä materiaalia, oikein viihdyttävää ja joskus jopa sivistävää.
Suuttuisin kun en itsekään kirjoittele!!!!!!!!!
[quote author="Vierailija" time="30.07.2015 klo 17:04"]Suuttuisin kun en itsekään kirjoittele!!!!!!!!!
[/quote]
Oho niin siis minun kirjoittelusta :D Siinäpähän kertois.
En yritä salailla muutenkaan. Yleensä kun keskustelu sivuaa AV:ta jotenkin, minä tunnustan ensin ja sitten käy ilmi, että kaverikin käy täällä. Anoppi ei ole vielä tunnustanut, kertoo että luki "netistä" jotain mikä selvästi on täältä :D