Yksi kerta suojaamatonta seksiä, mitkä mahikset olla raskaana?
Kommentit (7)
Yksi ainoa kerta ilman ehkäisyä ja seksiäkin melko harvakseltaan tuohon aikaan.
Hyvät on siis mahdollisuudet tällä kokemuksella :)
Muutenhan raskausaikoja kuukaudessa on aika vähän, vain muutama päivä riippuen simppojen elinsitkeydestä.
semmoiset 30 kertaa riittänyt minulle, tai voihan se olla että miehissäkin oli vikaa. Tyhmänä nuorena kun olin ilman suojaa eri miesten kanssa (en sentään yhtäaikaa)
fifty-fifty...joko olet raskaana tai et oleraskaana..ainakin suurempi mahdollisuus kun että et olis harrastanu seksiä ollenkaan tai et olisit harrastanut suojattua seksiä...eli onko se sit 33,33333...rosenttia??!!
taas epätodennäköistä. Tuo kaksi viikkoa on 14pv+kuukautisten kesto noin 5pv eli kierron 19pv on ollut, itsellä ainakin ovispäivät ollut ja mennyt tuossa vaiheessa.
Kunpa mullakin tärppäisi! Yksi lapsi mulla on ennestään. Silloin tulin raskaaksi muutaman yrityksen (ehkä 10 yhdyntää) jälkeen.
Ap